Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2023-07-17| GNSS, Geodezja, Ludzie

Radosław Zajdel nagrodzony przez Międzynarodową Asocjację Geodezji

Podczas Walnego Zgromadzenia Międzynarodowej Unii Geodezji i Geofizyki w Berlinie (11–20 lipca) dr inż. Radosław Zajdel z Instytutu Geodezji i Geoinformatyki UPWr otrzymał „IAG Young Author’s Awards”.


Radosław Zajdel nagrodzony przez Międzynarodową Asocjację Geodezji

Wyróżnienie to przyznawane autorom najlepszych artykułów opublikowanych w „Journal of Geodesy”. Wydawcą czasopisma jest Międzynarodowa Asocjacja Geodezji (IAG) oraz wydawnictwo Springer.
Za najlepszy artykuł młodego autora w 2021 r. uznano pracę dr. inż. Radosława Zajdla pt. „Sub-daily polar motion from GPS, GLONASS, and Galileo”. Jest to jednocześnie pierwszy artykuł z afiliacją polskiego autora, który został nagrodzony tym wyróżnieniem.

Więcej o artykule można przeczytać TUTAJ.

Źródło: IGiG UPWr


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Mobilne skanowanie na Motławie
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS