Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2022-12-16| GNSS, Geodezja, Przetargi

GUGiK podpisał umowę na dostawę anten dla ASG-EUPOS

Główny Urząd Geodezji i Kartografii rozstrzygnął ogłoszony w listopadzie przetarg na dostawę 14 anten GNSS typu Choke Ring na potrzeby rozbudowy i utrzymania systemu teleinformatycznego ASG-EUPOS.


GUGiK podpisał umowę na dostawę anten dla ASG-EUPOS <br />
fot. GUGiK
fot. GUGiK
W przetargu wpłynęły 4 oferty (wszystkie kwoty brutto) złożone przez firmy: NaviGate z Krakowa (273,8 tys. zł), TPI z Warszawy (283,3 tys. zł), Leica Geosystems z Warszawy (304,2 tys. zł) oraz Geotronics Dystrybucja z Krakowa (554,6 tys. zł), przy czym najdroższa nie mieściła się w budżecie zamawiającego (455 tys. zł). Ostatecznie GUGiK wybrał najtańszą propozycję firmy NaviGate. Sprzęt ma być dostarczony do 23 grudnia br.

To kolejne zamówienie GUGiK w ostatnich miesiącach związane z rozbudową i utrzymaniem systemu ASG-EUPOS. Wcześniej urząd ogłosił przetargi na: instalację infrastruktury stacji referencyjnych systemu, zapowiadając tym samym jego poszerzenie o 11 stacji w nowych lokalizacjach (zrealizuje go Accra Electronics Grzegorz Pikus z siedzibą w Ciechanowie za 223,2 tys. zł), usługi konfiguracji i konserwacji urządzeń teleinformatycznych w centrach zarządzających oraz na stacjach referencyjnych systemu (spółka RSP z Warszawy za 419,2 tys. zł) czy na zakup macierzy dyskowych (spółka RSP z Warszawy za 467,4 tys. zł).

AW


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Sztuczna inteligencja kartuje drogi
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS