wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2022-11-15| Geodezja, Przetargi, Instytucje

Jakie oferty w przetargu na instalację infrastruktury dla nowych stacji ASG-EUPOS?

W ogłoszonym na początku listopada przetargu Głównego Urzędu Geodezji i Kartografii na „Instalację infrastruktury stacji referencyjnych systemu ASG-EUPOS” złożono dwie oferty.


Jakie oferty w przetargu na instalację infrastruktury dla nowych stacji ASG-EUPOS? <br />
Lokalizacja nowych stacji referencyjnych ASG-EUPOS (źródło: GUGiK)
Lokalizacja nowych stacji referencyjnych ASG-EUPOS (źródło: GUGiK)
Swoje propozycje przekazały: Geotronics Dystrybucja Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, oferując realizację zamówienia za 297,7 tys. zł brutto oraz Accra Electronics Grzegorz Pikus z siedzibą w Ciechanowie, deklarując wykonanie prac za 223,2 tys. zł.

Przypomnijmy, że zgodnie z dokumentacją zamówienia, 11 nowych stacji powstannie na punktach podstawowej osnowy geodezyjnej zlokalizowanych w: Bolesławcu, Gołdapi, Inowrocławiu, Osieku, Oświęcimiu, Piszu, Siemiatyczach, Słupnie, Terespolu, Wicku oraz Zamościu (patrz mapa obok).

Na każdej z nich wykonawca zainstaluje dostarczony przez GUGiK sprzęt, tj.: odbiornik GNSS, szafę RACK do instalacji urządzeń w pomieszczeniu oraz urządzenie podtrzymania zasilania UPS. We własnym zakresie zorganizuje zaś maszt antenowy, kable, instalację odgromową czy bezpiecznik antyprzepięciowy.

Wyznaczony przez zamawiającego termin realizacji prac upływa 23 grudnia br.

AW


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Ewolucja OSM od 2006 do 2018 roku
czy wiesz, że...
© 2005-2023 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Anna Wardziak
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS