Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2022-11-15| Geodezja, Przetargi, Instytucje

Jakie oferty w przetargu na instalację infrastruktury dla nowych stacji ASG-EUPOS?

W ogłoszonym na początku listopada przetargu Głównego Urzędu Geodezji i Kartografii na „Instalację infrastruktury stacji referencyjnych systemu ASG-EUPOS” złożono dwie oferty.


Jakie oferty w przetargu na instalację infrastruktury dla nowych stacji ASG-EUPOS? <br />
Lokalizacja nowych stacji referencyjnych ASG-EUPOS (źródło: GUGiK)
Lokalizacja nowych stacji referencyjnych ASG-EUPOS (źródło: GUGiK)
Swoje propozycje przekazały: Geotronics Dystrybucja Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, oferując realizację zamówienia za 297,7 tys. zł brutto oraz Accra Electronics Grzegorz Pikus z siedzibą w Ciechanowie, deklarując wykonanie prac za 223,2 tys. zł.

Przypomnijmy, że zgodnie z dokumentacją zamówienia, 11 nowych stacji powstannie na punktach podstawowej osnowy geodezyjnej zlokalizowanych w: Bolesławcu, Gołdapi, Inowrocławiu, Osieku, Oświęcimiu, Piszu, Siemiatyczach, Słupnie, Terespolu, Wicku oraz Zamościu (patrz mapa obok).

Na każdej z nich wykonawca zainstaluje dostarczony przez GUGiK sprzęt, tj.: odbiornik GNSS, szafę RACK do instalacji urządzeń w pomieszczeniu oraz urządzenie podtrzymania zasilania UPS. We własnym zakresie zorganizuje zaś maszt antenowy, kable, instalację odgromową czy bezpiecznik antyprzepięciowy.

Wyznaczony przez zamawiającego termin realizacji prac upływa 23 grudnia br.

AW


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Skaning ułatwi modernizację statku
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS