Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2008-01-29| Geodezja, GIS, Mapy, Przetargi, Kataster

Przetarg na dane TBD województwa warmińsko-mazurskiego


Przetarg na dane TBD województwa warmińsko-mazurskiego
Samorząd województwa warmińsko-mazurskiego ogłosił przetarg nieograniczony na zebranie i zorganizowanie w zdefiniowane struktury danych dotyczących sieci dróg, kolei, budowli mostowych oraz innych obiektów związanych z komunikacją drogową i kolejową w ramach opracowania Bazy Danych Topograficznych (TBD) dla całego województwa warmińsko-mazurskiego.

Zamówienie realizowane będzie w 2008 roku. Termin jego wykonania ustalono na 6 miesięcy od zawarcia umowy. Zasięg opracowania bazy danych obiektów topograficznych obejmuje obszar administracyjny całego województwa.
Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z:
-warunkami technicznymi opracowania bazy danych obiektów topograficznych stanowiący załącznik nr 8 do SIWZ;
-zarządzeniem porządkowym nr 4 Głównego Geodety Kraju z 10 marca 2003 r. w sprawie wytycznych technicznych „Bazy Danych Topograficznych (TBD) – wersja 1” (Główny Geodeta Kraju, marzec 2003) wraz z dodatkowymi wyjaśnieniami, modyfikacjami;
-wytycznymi technicznymi „Baza Danych Topograficznych (TBD) – wersja 2.0” (poprawione i uzupełnione) Główny Urząd Geodezji i Kartografii, Warszawa, wrzesień 2007;
-mapą zasięgu opracowania TBD 2007/2008.
Termin składania ofert w postępowaniu mija 18 marca 2008 roku, a kryterium udzielenia zamówienia jest najniższa cena.

Źródło: Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Jak oszukać GPS?
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS