wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2021-08-10| Geodezja, Ludzie

Krzysztof Mączewski nie jest już geodetą województwa mazowieckiego

29 lipca Krzysztof Mączewski przestał pełnić funkcję geodety województwa mazowieckiego oraz dyrektora Departamentu Cyfryzacji, Geodezji i Kartografii UMWM w Warszawie.


Krzysztof Mączewski nie jest już geodetą województwa mazowieckiego <br />
Fot. Jerzy Przywara
Fot. Jerzy Przywara

„Przyczyną odejścia ze stanowiska było złożenie podania o rozwiązanie umowy o pracę na mocy porozumienia stron” – poinformowała Geoforum.pl Marta Milewska, rzecznik prasowy UMWM. „Obecnie nie ma wskazanej osoby na stanowisko dyrektora Departamentu Cyfryzacji, Geodezji i Kartografii oraz geodety województwa mazowieckiego. Jak tylko taka decyzja zostanie podjęta, informacja będzie umieszczona na naszej stronie internetowej” – dodała rzecznik.

Krzysztof Mączewski urodził się w 1950 r. Jest magistrem inżynierem geodetą, absolwentem Akademii Rolniczej we Wrocławiu i Politechniki Warszawskiej; ukończył też liczne studia podyplomowe (m.in. organizacja i zarządzania na Uniwersytecie Warszawskim, wycena nieruchomości na Akademii Rolniczo-Technicznej w Olsztynie, urbanistyka i gospodarka przestrzenna na Wydziale Architektury PW). Posiada uprawnienia zawodowe w dziedzinie geodezji i kartografii.

Nim został geodetą województwa mazowieckiego, pełnił m.in. funkcje: geodety wojewódzkiego i dyrektora Wydziału Geodezji, Kartografii, Katastru i Nieruchomości Urzędu Wojewódzkiego w Płocku, dyrektora Wydziału Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami Starostwa Powiatowego w Płocku, zastępcy głównego geodety kraju i wiceprezesa Głównego Urzędu Geodezji i Kartografii, dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Warszawie, dyrektora Biura Geodety Województwa Mazowieckiego w Warszawie.

Krzysztof Mączewski jest autorem i współautorem publikacji dotyczących problematyki informacji przestrzennej, e-administracji, praw autorskich w dziedzinie geodezji, kartografii, katastru nieruchomości oraz gospodarki nieruchomościami. Koordynował projekty związane m.in. z: wdrażaniem idei społeczeństwa informacyjnego, rozwojem e-administracji, tworzeniem Mazowieckiego Systemu Informacji Przestrzennej, Wrót Mazowsza, Baz Wiedzy o Mazowszu, modelowaniem i integrowaniem danych geodezyjno-kartograficznych.

DC


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Jak GIS może zapewnić lepszą przyszłość?
czy wiesz, że...
© 2005-2022 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS