wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2021-07-07| GIS, Przetargi

Jedna oferta w przetargu na GeoBazę dla Gdańska

W przetargu na utworzenie GeoBazy na potrzeby Gminy Miasta Gdańska wraz z dostawą technologii Esri lub równoważnej za najkorzystniejszą uznana została oferta konsorcjum firm Esri Polska (lider) i GIAP (partner).


Jedna oferta w przetargu na GeoBazę dla Gdańska <br />
Obecny geoportal Gdańska
Obecny geoportal Gdańska

Przedmiot zamówienia obejmuje przede wszystkim wdrożenie środowiska do tworzenia, odczytywania, przetwarzania i zarządzania danymi przestrzennymi w Gdańsku oraz zasilenie bazy danych przestrzennych wraz z przygotowaniem aplikacji i usług towarzyszących.

GeoGdańsk to projekt, którego głównym zadaniem jest wzrost efektywności pracy z danymi przestrzennymi w wydziałach Urzędu Miejskiego w Gdańsku i jednostkach organizacyjnych. Wzrost ten zostanie osiągnięty poprzez budowę wspólnej GeoBazy oraz ustandaryzowanych aplikacji do pracy z danymi przestrzennymi.

Realizacja projektu wpłynie na wzrost sprawności zarządzania Gdańskiem w zakresie danych przestrzennych oraz ułatwi spójną komunikację z mieszkańcami. Dane uporządkowane dzięki programowi GeoGdańsk będą udostępniane poprzez GeoMapę dla mieszkańców, co ułatwi budowanie interakcji i świadomości przestrzeni Gdańska.

Wartość oferty konsorcjum na zamówienie podstawowe wynosi 5 535 000 zł brutto.

Źródło: GIAP, JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
:) Kto by się spodziewał :)
 2 
odpowiedz zgłoś
odp: :) :) tak naprawdę każda firma potrafiąca obsugiwać technologię Esri mogła startować także trochę się dziwię, że tylko Esri Polska to zrobiło
 2 
 1 
odpowiedz zgłoś
odp: odp: :) bo tak były "uszyte" wymagania formalne... nawet samo ESRI miało problem z odpowiednimi referencjami osobowymi itp., stąd ten nieoczekiwany mariaż .... swoją drogą biorąc pod uwagę zakres, skalę oraz organizację wdrożenia - powodzenia ;)
 1 
zgłośzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Symulacja przerwania wału powodziowego
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS