wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2021-05-07| Geodezja, Firma, Imprezy

Muzeum Geodezji WPG zaprasza na Noc Muzeów

Nadchodząca edycja stołecznej Nocy Muzeów będzie dla warszawiaków pierwszą okazją, by zwiedzić Muzeum Geodezji WPG w nowej siedzibie.


Muzeum Geodezji WPG zaprasza na Noc Muzeów

Muzeum Geodezji Warszawskiego Przedsiębiorstwa Geodezyjnego zostało oficjalnie otwarte w roku 2007 – dotychczas mieściło się na górnych piętrach kamienicy przy ul. Nowy Świat 2, w której znajdowała się również siedziba spółki. W ubiegłym roku firma przeniosła się jednak do nowego biura przy ul. Biograficznej 2 na Młocinach, a razem z nią Muzeum Geodezji wraz z kompletem ponad półtora tysiąca eksponatów – zabytkowych instrumentów pomiarowych, a także map i publikacji.

Pandemia sprawiła jednak, że od przeprowadzki placówka pozostawała niedostępna dla zwiedzających. To wreszcie zmieni się podczas 17. Nocy Muzeów, która odbędzie się 15 maja. Tym razem w wydarzeniu weźmie udział 180 placówek. Podobnie jak w poprzednich edycjach na ich liście nie mogło zabraknąć Muzeum Geodezji WPG. Jak zapewnia spółka, zwiedzanie będzie możliwie z zachowaniem wszelkich obostrzeń sanitarnych. Tego dnia placówka będzie otwarta w godzinach 18-23. Wstęp jest wolny.

Oprócz tego WPG zachęca do wirtualnych odwiedzin tej placówki. Od niedawna w internecie dostępny jest bowiem wirtualny spacer po muzeum.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Mapa Miejsc Pamięci Narodowej
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS