wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2021-02-25| GIS, Teledetekcja, Imprezy

Zapowiedź konferencji o danych satelitarnych dla każdego

W dniach 2-4 marca odbędzie się internetowa konferencja „Dane satelitarne dla każdego”, podczas której będzie można się zapoznać z efektami finiszującego właśnie projektu Sat4Envi.


Zapowiedź konferencji o danych satelitarnych dla każdego

Pierwszy dzień spotkania zostanie poświęcony na podsumowanie rezultatów projektu oraz perspektywom ich wykorzystania na potrzeby użytkowników sektora publicznego. Drugi dzień ma dotyczyć głównego produktu Sat4Envi – Systemu Obsługi Klienta (SOK). To internetowy serwis udostępniający dane różnym grupom użytkowników: służbom zarządzania kryzysowego, administracji publicznej i społeczeństwu. SOK to również platforma, dzięki której satelitarne dane środowiskowe i meteorologiczne, w tym z programu Copernicus, są dostępne dla każdego. Podczas ostatniego dnia również zostaną poruszone tematy związane z SOK, jednak z bardziej praktycznej perspektywy.

Aby wziąć udział w konferencji, należy wejść na stronę projektu lub otworzyć agendę konferencji, a następnie wybrać interesujący nas dzień. Link przekieruje nas wówczas bezpośrednio do spotkania. Udział w konferencji jest bezpłatny oraz nie wymaga rejestracji.

Organizatorami spotkania są: Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej, Polska Agencja Kosmiczna oraz Akademickie Centrum Komputerowym CYFRONET AGH.


JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Kolejne wyrzucanie pieniędzy Czy ktoś może zna lub posiada informację o kalkulacjach ekonomicznych projektu? Mówiąc wprost czy poniesione nakłady przekładają się na efekt komercyjny a nie są tylko metodą finansowania polskiej nauki.
 2 
 2 
odpowiedz zgłośzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Jak skanowano największy atlas świata
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS