wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2020-07-06| Geodezja, GIS, Sprzęt, Imprezy

Intergeo 2020 tylko w świecie wirtualnym

W tym roku międzynarodowe targi geodezyjne Intergeo odbędą się tylko w formie wirtualnej – poinformowali organizatorzy.


Intergeo 2020 tylko w świecie wirtualnym

Przypomnijmy, że impreza miała odbyć się w dniach 13-15 października w Berlinie. Miejscowe władze podjęły jednak decyzję, że w związku z pandemią koronawirusa od 1 października dopuszczalna będzie organizacja wydarzeń w przestrzeniach zamkniętych tylko do tysiąca uczestników. Tymczasem np. zeszłoroczne targi Intergeo w Stuttgarcie zgromadziły aż 22 tys. gości. „Przy takich restrykcjach międzynarodowa geospołeczność nie może i nie spotka się w Berlinie” – zadecydowali organizatorzy.

Jednocześnie kilka tygodni temu podjęli oni negocjacje z wystawcami dotyczące zorganizowania w 100% wirtualnej edycji targów. Efektem tego jest wypracowanie nowej formuły wydarzenia pod nazwą Intergeo 2020 Digital. Organizatorzy zapewniają, że w jego ramach odbędzie się zarówno konferencja, jak i targi, a uczestnicy obu wydarzeń – tak jak w przypadku spotkania w realu – będą mieli możliwość rozmów z wystawcami i prelegentami oraz wymiany doświadczeń. Jak to będzie wyglądało w szczegółach? Tego organizatorzy na razie nie precyzują. Nie wiadomo także, jaki będzie koszt uczestnictwa w Intergeo Digital. Pewna jest natomiast data. Ta pozostała bez zmian – targi rozpoczną się 13 października i potrwają 3 dni.

JK


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
GEODETA testuje: ContextCapture
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS