wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2020-05-07| Przetargi

Jakie oferty w kolejnych przetargach GUGiK na BDOT10k?

W dwóch kolejnych przetargach GUGiK na aktualizację bazy danych obiektów topograficznych (dla zakresu 3 i 4) zainteresowanie było spore, choć dla 7 z 40 części nie znalazł się żaden chętny.


Jakie oferty w kolejnych przetargach GUGiK na BDOT10k?
Jakie oferty w kolejnych przetargach GUGiK na BDOT10k? <br />
Zakres 3
Zakres 3
Jakie oferty w kolejnych przetargach GUGiK na BDOT10k? <br />
Zakres 4
Zakres 4

Realizacja zamówień będzie polegać na:
• weryfikacji atrybutów i wpisów zawartych w bazie BDOT10k,
• weryfikacji danych BDOT10k na podstawie wyników analiz przestrzennych przekazanych przez GUGiK,
• aktualizacji i weryfikacji BDOT10k na podstawie dostępnych materiałów źródłowych oraz wywiadu terenowego.

Prace mają zostać zakończone (w zależności od części) do września lub października tego roku i łącznie zaplanowano je dla 40 powiatów w 8 województwach: lubelskim, łódzkim, małopolskim, mazowieckim, opolskim, pomorskim, śląskim i warmińsko-mazurskim.

W przetargu dla zakresu 3 wystartowało 8 firm, które zgłosiły oferty dla 17 z 20 części, przy czym tylko po jednej ofercie przedstawiono dla 5 części, a były i takie, gdzie zgłosiło się pięciu chętnych. Dobrą wiadomością dla zamawiającego jest to, że wiele ofert zmieściło się w budżecie dla poszczególnych części. Suma najtańszych ofert dla 17 części wyniosła niecałe 1,3 mln zł, co mieści się w przeznaczonym na nie budżecie zamawiającego.

Z kolei w przetargu dla zakresu 4 wystartowało 6 firm, które zgłosiły oferty dla 16 z 20 części, przy czym aż dla 10 części przedstawiono tylko po jednej ofercie. Dobrą wiadomością dla zamawiającego jest natomiast to, że sporo ofert zmieściło się w budżecie dla poszczególnych części. Równocześnie suma najtańszych ofert dla 16 części nieznacznie przekracza 1 mln zł, co mieści się w przeznaczonym na nie budżecie.

Zestawienie ofert dla zakresu 3 oraz dla zakresu 4.

Przypomnijmy, że wcześniej GUGiK rozstrzygnął przetargi dla zakresu 1 i 2. I tak dla zakresu 1 (obejmującego powiaty woj. kujawsko-pomorskiego, mazowieckiego, pomorskiego, świętokrzyskiego i warmińsko-mazurskiego) umowy podpisano dla wszystkich 24 części, na które podzielono zamówienie, a łączna ich wartość wynosi 1,34 mln zł netto. Natomiast dla zakresu 2 (obejmującego powiaty woj. lubelskiego i śląskiego) umowy podpisano dla 19 spośród 25 części, na które podzielono zamówienie, a łączna ich wartość opiewa na 852 tys. zł netto.

AW


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
nie mam pytań Sklep Wielobranżowy- ,,Agata? Agata Przygoda ul. Władysława Jagiełły 21 14-400 Pasłęk
 1 
 3 
odpowiedz zgłośzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Studenci inwentaryzują budynek AGH
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS