wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2019-12-04| GIS

GUGiK ogłasza konkurs "Sprzedawaj z Geoportalem"

Główny Urząd Geodezji i Kartografii ogłosił kolejny konkurs popularyzujący swoje rozwiązania geoinformatyczne.


GUGiK ogłasza konkurs "Sprzedawaj z Geoportalem"

Konkurs „Sprzedawaj z Geoportalem” skierowany jest do pośredników w sprzedaży nieruchomości, którzy w swoich serwisach internetowych w kreatywny sposób wykorzystują możliwości udostępniane przez Geoportal.gov.pl. GUGiK chce nagrodzić te rozwiązania, które wykażą się największą pomysłowością wykorzystania funkcji Geoportalu do prezentacji ofert sprzedaży nieruchomości.

Zgłoszenia można nadsyłać do 15 grudnia na adres gugik.swz@gugik.gov.pl. Chcącym rozwijać dostęp do informacji o nieruchomościach za pomocą serwisu Geoportal.gov.pl GUGiK służy wsparciem technicznym.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Są pośrednicy Którzy Podpisują umowę na wyłączność i nie boją się pokazać adresu

Zamiast Nie w powiecie, a w Głównym Urzędzie Geodezji i Kartografii. Proszę zweryfikować czas realizacji wniosków o udostępnianie materiałów z Centralnego Zasobu.

@Klient lekko wkuty W którym powiecie są takie opóźnienia?

Zamiast Robić konkursy, może pan GGK sprawiłby żeby klienci GUGiK zamówione materiały mogli dostać po 2-3 dniach a nie po paru miesiącach jak w chwili obecnej to jest. Dodać należy że klienci płacą, płaczą i czekają.

OLA teraz każdy terrorysta będzie mógł na OLXie czy otodomie zaplanować zamach na nieuzbrojoną działkę pod lasem, która jest przedmiotem oferty. na pewno jest w tym jakaś logika oO

Ola Wiadomo, to dlatego amerykanie maja taki problem z terroryzmem - przez udostępnianie danych! Przecież inaczej żaden arabski terrorysta nie znalazłby WTC ani wszyscy biali zamachowcy nie trafiliby do szkół by urządzić tam strzelaniny.

@ A co z zagrożeniem terorystycznym? Teraz już każdy terorysta planując zamach będzie mógł sprawdzić położenie sieci gazowych, światła, czy ujęć wody. Moim zdaniem takie lekomyślne podchodzenie do udostępniania takich danych w dobie realnych zagrożeń 21 wieku jest dalece nierozważne.

Ula Odpuść. Jakie przetwarzanie danych? Przecież to jest uruchomienie geoportalu. Geoportal do tego służy.

gugik A co z licencją na przetwarzanie danych? Co z opłatami za wykorzystanie danych? Czyżby gg zapomniał że prawo się jeszcze nie zmieniło?

Nie wiem jakie są praktyki pośredników w obrocie nieruchomościami gruntowymi, ale ci od mieszkań to robią wszystko by nie wskazać konkretnego miejsca (chyba z obawy, że ktoś sam zlokalizuje budynek i uderzy bezpośrednio do właściciela), więc w ogłoszeniach pełno stwierdzeń typu blisko metra [tak, dwa przystanki autobusem...] albo przy ulicy XYZ [która ciągnie się przez 5km]. Także z tej strony nie spodziewałbym się masowego wykorzystania linkowania do adresu lub działki w ofertach.

10 komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Geoida od GOCE
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter Instagram RSS