wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Mazurska perełka architektury w chmurze punktów
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-08-23| Teledetekcja, Przetargi, Edukacja, Instytucje

PAK: przetarg na szkolenia z możliwości wykorzystania danych satelitarnych

Polska Agencja Kosmiczna, jako członek Partnerstwa realizującego projekt „System operacyjnego gromadzenia udostępniania i promocji cyfrowej informacji satelitarnej o środowisku – Sat4Envi”, zaprasza do współpracy uczelnie, instytuty naukowo-badawcze i przedsiębiorców, ogłaszając przetarg na przygotowanie i przeprowadzenie szkoleń w zakresie możliwości wykorzystania danych satelitarnych dla administracji publicznej i instytucji wykonujących zadania publiczne. Oferty można składać do 26 sierpnia.


PAK: przetarg na szkolenia z możliwości wykorzystania danych satelitarnych
Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na przygotowaniu, organizacji i przeprowadzeniu szkoleń dla pracowników administracji publicznej w zakresie pozyskiwania, przetwarzania i analiz danych satelitarnych w celu efektywnego ich wykorzystania do realizacji zadań publicznych.
Szkolenia mają być przygotowane i przeprowadzone w formie:
1. podstawowych, jednodniowych szkoleń stacjonarnych (poziom I) dla dwóch grup szkoleniowych o liczebności do 30 osób każda, w wymiarze 6 godzin szkoleniowych.
2. specjalistycznych, dwudniowych szkoleń stacjonarnych (poziom II) w 8 grupach tematycznych w 8 grupach szkoleniowych o liczebności do 30 osób każda, w wymiarze 12 godzin szkoleniowych, po około 6 godzin każdego dnia.
3. szkoleń e-learningowych (opcja) udostępnionych na platformie szkoleniowej dostarczonej przez Zamawiającego (na poziomie I i II).

Zamówienie obejmuje też m.in. opracowanie materiałów dydaktycznych i podręcznika.

AW


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt