wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2019-08-23| Teledetekcja, Przetargi, Edukacja, Instytucje

PAK: przetarg na szkolenia z możliwości wykorzystania danych satelitarnych

Polska Agencja Kosmiczna, jako członek Partnerstwa realizującego projekt „System operacyjnego gromadzenia udostępniania i promocji cyfrowej informacji satelitarnej o środowisku – Sat4Envi”, zaprasza do współpracy uczelnie, instytuty naukowo-badawcze i przedsiębiorców, ogłaszając przetarg na przygotowanie i przeprowadzenie szkoleń w zakresie możliwości wykorzystania danych satelitarnych dla administracji publicznej i instytucji wykonujących zadania publiczne. Oferty można składać do 26 sierpnia.


PAK: przetarg na szkolenia z możliwości wykorzystania danych satelitarnych
Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na przygotowaniu, organizacji i przeprowadzeniu szkoleń dla pracowników administracji publicznej w zakresie pozyskiwania, przetwarzania i analiz danych satelitarnych w celu efektywnego ich wykorzystania do realizacji zadań publicznych.
Szkolenia mają być przygotowane i przeprowadzone w formie:
1. podstawowych, jednodniowych szkoleń stacjonarnych (poziom I) dla dwóch grup szkoleniowych o liczebności do 30 osób każda, w wymiarze 6 godzin szkoleniowych.
2. specjalistycznych, dwudniowych szkoleń stacjonarnych (poziom II) w 8 grupach tematycznych w 8 grupach szkoleniowych o liczebności do 30 osób każda, w wymiarze 12 godzin szkoleniowych, po około 6 godzin każdego dnia.
3. szkoleń e-learningowych (opcja) udostępnionych na platformie szkoleniowej dostarczonej przez Zamawiającego (na poziomie I i II).

Zamówienie obejmuje też m.in. opracowanie materiałów dydaktycznych i podręcznika.

AW


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Wypis lub wyrys przez ePUAP
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter Instagram RSS