wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Kolebka Polski w chmurze punktów
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-04-01| GNSS, Geodezja, Sprzęt

Debiut marki Titan

Na światowym rynku sprzętu pomiarowego zadebiutowała właśnie nowa marka Titan.


Debiut marki Titan

W jej ofercie znajdziemy m.in.: 440-kanałowy odbiornik RTK, 2-sekundowy tachimetr, a także niwelator automatyczny i laserowy czy ręczny dalmierz.

Marka Titan należy do szwedzkiej firmy SatLab Geosolutions.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
hmm Sam satlab sie calkiem niezle sprawdza w praktyce. ciekawe czy tajtan dorowna jakosci czy okaze sie kolejnym "chinczykiem". z racji tego ze ma byc budzetowy, raczej obstawialbym to drugie..

Budżetowy Satlab? Czas troche zmienic poglad na to, że tylko wielka trójka jest dobra bo kosztuje duzo. Kosztuje duzo bo sprzedawcy nakładają sobie dużą marżę ze sprzedaży a kupują z fabryki po tyle samo co wszyscy inni pozostalych tanszych brandów. Nie wierzcie w marketingowe bełkoty tylko porównajcie sami jedno i drugie w terenie i zobaczcie czy warto płacic 3 razy więcej za to samo bo właśnie dzięki takiemu satlabowi jest alternatywa na rynku. Swoją drogą kiedy ten tytan pojawi się w Polsce? I teraz mogliby handlowcy oficjalnie się wypowiedzieć.

Mmm... TITAN! Brzmi dumnie. Ostatnio pojawił się też nowy David. Ale ja czekam na debiut marki GOLIAT! To będzie dopiero coś...

Satlab A to Satlab nie jest budżetowy?

czy to ma być budżetowa wersja satlab?

5 komentarzyzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt