wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Skanowanie wnętrza platformy wiertniczej
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-02-28| Geodezja, GIS, Instytucje

Świętochłowice uruchamiają geodezyjne e-usługi

W Świętochłowicach zakończono prace nad wdrożeniem e-usług związanych z pełną obsługą miejskiego zasobu geodezyjnego i kartograficznego.


Świętochłowice uruchamiają geodezyjne e-usługi

E-usługi działają w technologii katowickiej firmy Geobid i umożliwiają obsługę zarówno profesjonalnych klientów (geodeci, komornicy, rzeczoznawcy majątkowi oraz przedstawiciele branż uczestniczący w internetowych naradach koordynacyjnych), jak i innych osób fizycznych i prawnych zainteresowanych nabyciem materiałów PZGiK. Nowością w urzędzie jest także uiszczanie opłat za pośrednictwem płatności internetowych PayByNet oraz możliwość pełnej autoryzacji petentów poprzez profil zaufany ePUAP.

Świętochłowickie e-usługi dostępne są pod adresem swietochlowice.geoportal2.pl.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
geogis tanie, sprawdzone i działające rozwiązania. Nie wszyszscy muszą wdrażać drogie technologie amerykańskie wzorem miasta Doznań

czy to jest to miasto dokładnie tak, dlatego e-usługi wdrożone w oparciu o tanie rozwiązania :)

czy to jest to miasto co ma dużo długu i chodzą głosy, że podzieli los Ostrowic?

3 komentarzezobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt