wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Skanowanie wnętrza platformy wiertniczej
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-01-31| Geodezja, Przetargi

Powiat opolski zamawia wdrożenie e-usług

Starostwo w Opolu ogłosiło przetarg na zakup sprzętu, licencji na oprogramowanie, a także prac wdrożeniowych związanych z realizacją projektu pn. „e-usługi cyfrowych zasobów geodezyjnych i kartograficznych dla województwa opolskiego”.


Powiat opolski zamawia wdrożenie e-usług <br />
Schemat koncepcji węzła PODGiK w powiązaniu z CUW (źródło: SIWZ)
Schemat koncepcji węzła PODGiK w powiązaniu z CUW (źródło: SIWZ)

Zamówienie podzielono na kilka etapów:
• etapy I-III obejmują wdrożenie e-usług (do 360 dni od dnia podpisania umowy);
• etap IV obejmuje dostawy sprzętu komputerowego (do 60 dni od dnia podpisania umowy).

Zakres zamówienia obejmuje m.in.:
• utworzenie i implementację systemu Wojewódzkiego Zasobu Geodezyjnego i Kartograficznego (System WZGIK) wraz z migracją danych, wdrożeniem systemu płatności internetowych, który będzie służył do elektronicznej obsługi klienta w tym a także do zarządzania wojewódzkim zasobem geodezyjnym i kartograficznym;
• aktualizację i utworzenie metadanych wojewódzkiego zasobu geodezyjnego i kartograficznego oraz utworzenie metadanych RDF dla wybranych zbiorów i usług wojewódzkiego zasobu geodezyjnego i kartograficznego oraz e-usług wszystkich partnerów projektu;
• utworzenie Wojewódzkiego Węzła Integrującego, w tym Portalu Centrum Usług Wspólnych (Portal CUW), który stanowił będzie bramkę dostępową do e-usług poszczególnych partnerów projektu i który pełnił będzie funkcję brokera e-usług;
• utworzenie i wdrożenie e-usług Centrum Usług Wspólnych;
• modernizację systemu Regionalnej Infrastruktury Informacji Przestrzennej (System OWI) stanowiącej element wspólny Wojewódzkiego Węzła Integrującego (WWI) oraz Systemu WZGIK (w tym utworzenie, konwersję i migrację istniejących danych i usług sieciowych);
• integrację z istniejącymi systemami : Elektronicznego Zarządzania Dokumentami (EZD) oraz płatności internetowych.

Oferty zabezpieczone wadium w wysokości 120 tys. zł można składać do 5 marca, kryteriami oceny ofert będą: cena (50%), czas usunięcia awarii lub błędów (25%), gwarancja dodatkowa (25%).

Projekt pn. „e-usługi cyfrowych zasobów geodezyjnych i kartograficznych dla województwa opolskiego” o wartości blisko 8 mln zł, w ramach którego będzie realizowane niniejsze zamówienie, zyskał dofinansowanie z RPO Województwa Opolskiego na lata 2014-2020 w wysokości ponad 6,3 mln zł.

AW


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Dostaną to ode mnie w gratisie. Jak będą chcieli. Z RDFami włącznie.

SIWZ Ojjoj. Kto tego dokona. Kto sprawdzi zgodność z Warunkami Technicznymi zamówienia. Tylko wławciciel Faceboola może się na tym zna.

WTF starostwo ogłosiło dla województwa?

3 komentarzezobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt