wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Wapno - krajobraz po katastrofie
blog
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2019-01-31| Geodezja, Przetargi

Powiat opolski zamawia wdrożenie e-usług

Starostwo w Opolu ogłosiło przetarg na zakup sprzętu, licencji na oprogramowanie, a także prac wdrożeniowych związanych z realizacją projektu pn. „e-usługi cyfrowych zasobów geodezyjnych i kartograficznych dla województwa opolskiego”.


Powiat opolski zamawia wdrożenie e-usług <br />
Schemat koncepcji węzła PODGiK w powiązaniu z CUW (źródło: SIWZ)
Schemat koncepcji węzła PODGiK w powiązaniu z CUW (źródło: SIWZ)

Zamówienie podzielono na kilka etapów:
• etapy I-III obejmują wdrożenie e-usług (do 360 dni od dnia podpisania umowy);
• etap IV obejmuje dostawy sprzętu komputerowego (do 60 dni od dnia podpisania umowy).

Zakres zamówienia obejmuje m.in.:
• utworzenie i implementację systemu Wojewódzkiego Zasobu Geodezyjnego i Kartograficznego (System WZGIK) wraz z migracją danych, wdrożeniem systemu płatności internetowych, który będzie służył do elektronicznej obsługi klienta w tym a także do zarządzania wojewódzkim zasobem geodezyjnym i kartograficznym;
• aktualizację i utworzenie metadanych wojewódzkiego zasobu geodezyjnego i kartograficznego oraz utworzenie metadanych RDF dla wybranych zbiorów i usług wojewódzkiego zasobu geodezyjnego i kartograficznego oraz e-usług wszystkich partnerów projektu;
• utworzenie Wojewódzkiego Węzła Integrującego, w tym Portalu Centrum Usług Wspólnych (Portal CUW), który stanowił będzie bramkę dostępową do e-usług poszczególnych partnerów projektu i który pełnił będzie funkcję brokera e-usług;
• utworzenie i wdrożenie e-usług Centrum Usług Wspólnych;
• modernizację systemu Regionalnej Infrastruktury Informacji Przestrzennej (System OWI) stanowiącej element wspólny Wojewódzkiego Węzła Integrującego (WWI) oraz Systemu WZGIK (w tym utworzenie, konwersję i migrację istniejących danych i usług sieciowych);
• integrację z istniejącymi systemami : Elektronicznego Zarządzania Dokumentami (EZD) oraz płatności internetowych.

Oferty zabezpieczone wadium w wysokości 120 tys. zł można składać do 5 marca, kryteriami oceny ofert będą: cena (50%), czas usunięcia awarii lub błędów (25%), gwarancja dodatkowa (25%).

Projekt pn. „e-usługi cyfrowych zasobów geodezyjnych i kartograficznych dla województwa opolskiego” o wartości blisko 8 mln zł, w ramach którego będzie realizowane niniejsze zamówienie, zyskał dofinansowanie z RPO Województwa Opolskiego na lata 2014-2020 w wysokości ponad 6,3 mln zł.

AW


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Dostaną to ode mnie w gratisie. Jak będą chcieli. Z RDFami włącznie.

SIWZ Ojjoj. Kto tego dokona. Kto sprawdzi zgodność z Warunkami Technicznymi zamówienia. Tylko wławciciel Faceboola może się na tym zna.

WTF starostwo ogłosiło dla województwa?

3 komentarzezobacz też:reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt