wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Geospatial Revolution, odc. 3
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-01-28| Geodezja, Przetargi

Nowe umowy na modernizację EGiB w powiecie nowotarskim

Starostwo w Nowym Targu udzieliło kolejnych zamówień na usługi modernizacji operatu ewidencji gruntów i budynków dla dwóch obrębów w ramach projektu pn. „E-usługi w informacji przestrzennej w Powiecie Nowotarskim” dofinansowanego ze środków RPO Województwa Małopolskiego.


Nowe umowy na modernizację EGiB w powiecie nowotarskim
Dla części I obejmującej obręb Ochotnica Górna zamówienie zrealizuje ZUGKiK GEOMAP s.c. z Raby Wyżnej za 799 tys. zł brutto. Termin wykonania prac: 31 marca 2021 r. Była to jedyna oferta mieszcząca się w budżecie zamawiającego (800 tys. zł brutto). Pozostałe propozycje złożyli: Geo-Art Geodezja i Budownictwo z Czarnego Dunajca (923 tys. zł) oraz AP.GEO Geodezja i Geoinformatyka z Wrocławia (1,050 mln zł).

Dla części II obejmującej obręb Tylmanowa zamówienie zrealizuje Geo-Art Geodezja i Budownictwo z Czarnego Dunajca za 873 tys. zł brutto. Termin wykonania prac: 30 czerwca 2021 r. Była to najtańsza z ofert złożonych dla tej części przetargu (budżet zamawiającego to 900 tys. zł). Pozostałe propozycje złożyli: AP.GEO Geodezja i Geoinformatyka z Wrocławia (892 tys. zł) oraz MGGP S.A. z Tarnowa (968 tys. zł).

Przypomnijmy, że wcześniej w ramach tego projektu podpisano umowy dla jednostek ewidencyjnych Szaflary i Spytkowice, a także dla trzech obrębów w jednostce ewidencyjnej Rabka-Zdrój.

AW


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
System informatyczny PODGiK a modernizacja Jakoś mi wychodzi, że w małopolskim tam gdzie jest program EWMAPA modernizacje idą krok po kroku do przodu i robią je małe lokalne firmy, znające specyfikę terenu i danych (np. Nowy Targ, Sucha Beskidzka). A tuż obok w pow. limanowskim zastój (nikt nie startuje do przetargu). Chyba jest jakaś korelacja. Jak to jest u Was?zobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt