wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Zwycięski projekt studentów AGH
blog
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2019-01-28| Geodezja, Przetargi

Nowe umowy na modernizację EGiB w powiecie nowotarskim

Starostwo w Nowym Targu udzieliło kolejnych zamówień na usługi modernizacji operatu ewidencji gruntów i budynków dla dwóch obrębów w ramach projektu pn. „E-usługi w informacji przestrzennej w Powiecie Nowotarskim” dofinansowanego ze środków RPO Województwa Małopolskiego.


Nowe umowy na modernizację EGiB w powiecie nowotarskim
Dla części I obejmującej obręb Ochotnica Górna zamówienie zrealizuje ZUGKiK GEOMAP s.c. z Raby Wyżnej za 799 tys. zł brutto. Termin wykonania prac: 31 marca 2021 r. Była to jedyna oferta mieszcząca się w budżecie zamawiającego (800 tys. zł brutto). Pozostałe propozycje złożyli: Geo-Art Geodezja i Budownictwo z Czarnego Dunajca (923 tys. zł) oraz AP.GEO Geodezja i Geoinformatyka z Wrocławia (1,050 mln zł).

Dla części II obejmującej obręb Tylmanowa zamówienie zrealizuje Geo-Art Geodezja i Budownictwo z Czarnego Dunajca za 873 tys. zł brutto. Termin wykonania prac: 30 czerwca 2021 r. Była to najtańsza z ofert złożonych dla tej części przetargu (budżet zamawiającego to 900 tys. zł). Pozostałe propozycje złożyli: AP.GEO Geodezja i Geoinformatyka z Wrocławia (892 tys. zł) oraz MGGP S.A. z Tarnowa (968 tys. zł).

Przypomnijmy, że wcześniej w ramach tego projektu podpisano umowy dla jednostek ewidencyjnych Szaflary i Spytkowice, a także dla trzech obrębów w jednostce ewidencyjnej Rabka-Zdrój.

AW


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
System informatyczny PODGiK a modernizacja Jakoś mi wychodzi, że w małopolskim tam gdzie jest program EWMAPA modernizacje idą krok po kroku do przodu i robią je małe lokalne firmy, znające specyfikę terenu i danych (np. Nowy Targ, Sucha Beskidzka). A tuż obok w pow. limanowskim zastój (nikt nie startuje do przetargu). Chyba jest jakaś korelacja. Jak to jest u Was?zobacz też:reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt