wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Kolebka Polski w chmurze punktów
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2018-10-11| Geodezja, Przetargi, Kataster

Starostwo w Nowym Targu podpisało kolejne umowy na modernizację EGiB

Zarząd Powiatu Nowotarskiego udzielił zamówienia na modernizację operatu ewidencji gruntów i budynków w kolejnych dwóch obrębach (Rabka-Zaryte oraz Rabka-Zdrój) w jednostce ewidencyjnej Rabka-Zdrój.


Starostwo w Nowym Targu podpisało kolejne umowy na modernizację EGiB

Prace modernizacyjne mają za zadanie dostosowanie istniejących danych ewidencyjnych do wymogów określonych w rozporządzeniu w sprawie EGiB oraz uzupełnienie bazy danych ewidencyjnych i utworzenie pełnego zakresu zbiorów danych ewidencyjnych zgodnie z wymogami tego rozporządzenia. Zakończenie realizacji przedmiotu zamówienia zaplanowane jest na 30 czerwca 2019 r.

Dla obu jednostek zamówienie zrealizuje firma AP.GEO Geodezja i Geoinformatyka Paweł Zając z Wrocławia za łączną kwotę 774 tys. zł brutto. Przy czym zamówienie dla obrębu Rabka-Zaryte spółka wykona za blisko 300 tys. zł brutto (była to jedyna oferta dla tej częśći zamówienia), a dla obrębu Rabka-Zdrój – za 474 tys. zł brutto (tu drugą ofertę o wartości 526 tys. zł brutto złożyło konsorcjum firm NATMAP z Krakowa i PGK Vertical z Żor).

Przypomnijmy, że w sierpniu Starostwo podpisało umowę z firmą ZUGKiK GEOMAP z Raby-Wyżnej, która realizuje zamówienie dla obrębu Rdzawka za 467,4 tys. zł brutto.

AW


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt