wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Modelowanie Dębu Bartek
blog
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
TACHIMETRY

TACHIMETRY
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2018-10-11| Geodezja, Przetargi, Kataster

Starostwo w Nowym Targu podpisało kolejne umowy na modernizację EGiB

Zarząd Powiatu Nowotarskiego udzielił zamówienia na modernizację operatu ewidencji gruntów i budynków w kolejnych dwóch obrębach (Rabka-Zaryte oraz Rabka-Zdrój) w jednostce ewidencyjnej Rabka-Zdrój.


Starostwo w Nowym Targu podpisało kolejne umowy na modernizację EGiB

Prace modernizacyjne mają za zadanie dostosowanie istniejących danych ewidencyjnych do wymogów określonych w rozporządzeniu w sprawie EGiB oraz uzupełnienie bazy danych ewidencyjnych i utworzenie pełnego zakresu zbiorów danych ewidencyjnych zgodnie z wymogami tego rozporządzenia. Zakończenie realizacji przedmiotu zamówienia zaplanowane jest na 30 czerwca 2019 r.

Dla obu jednostek zamówienie zrealizuje firma AP.GEO Geodezja i Geoinformatyka Paweł Zając z Wrocławia za łączną kwotę 774 tys. zł brutto. Przy czym zamówienie dla obrębu Rabka-Zaryte spółka wykona za blisko 300 tys. zł brutto (była to jedyna oferta dla tej częśći zamówienia), a dla obrębu Rabka-Zdrój – za 474 tys. zł brutto (tu drugą ofertę o wartości 526 tys. zł brutto złożyło konsorcjum firm NATMAP z Krakowa i PGK Vertical z Żor).

Przypomnijmy, że w sierpniu Starostwo podpisało umowę z firmą ZUGKiK GEOMAP z Raby-Wyżnej, która realizuje zamówienie dla obrębu Rdzawka za 467,4 tys. zł brutto.

AW


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2018 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt