wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Wapno - krajobraz po katastrofie
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2018-06-14| Przetargi

Starostwo w Nowym Targu udzieliło zamówienia na modernizację EGiB

Zarząd Powiatu Nowotarskiego podpisał umowy na modernizację operatu ewidencji gruntów i budynków dla dwóch jednostek ewidencyjnych: Szaflary i Spytkowice.


Starostwo w Nowym Targu udzieliło zamówienia na modernizację EGiB
Zamówienie podzielono na dwie części. Pierwsza obejmuje modernizację operatu EGiB dla obrębu Bańska Wyżna, jednostka ewidencyjna Szaflary. Obręb ten ma powierzchnię 658 ha i składa się z 3720 działek. Szacunkowa wartość prac to 0,3 mln zł. Zamówienie zrealizuje Zakład Usług Geodezyjno-Kartograficznych i Komputerowych GEOMAP s.c. Robert Rubiś, Janina Rubiś z Raby Wyżniej za 246 tys. zł brutto. Łącznie dla tej części wpłynęły 3 oferty. Pozostałe złożyli: konsorcjum Geomatic z Kiełczowa i AP.GEO Geodezja i Geoinformatyka Paweł Zając z Wrocławia (282 tys. zł) oraz firma GEO-ART Geodezja i Budownictwo Justyna Polaczek z Białego Dunajca (326 tys. zł).

Druga część obejmuje obręb Spytkowice, jednostkę ewidencyjną Spytkowice. Powierzchnia obrębu wynosi 3220 ha, a liczba działek wynosi 14 389. Zamówienie zrealizuje konsorcjum firm Geomatic Sp. z o.o. z Kiełczowa oraz AP.GEO Geodezja i Geoinformatyka Paweł Zając z Wrocławia za 726 tys. zł brutto. Dla tej części również wpłynęły 3 oferty. Pozostałe złożyli: konsorcjum NATMAP Sp. z o.o. z Krakowa i PGK Vertical z Żor (1,116 mln zł) oraz MGGP SA z Tarnowa (1,474 mln zł).

Przetarg jest realizowany w ramach projektu „E-usługi w informacji przestrzennej w Powiecie Nowotarskim” dofinansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego.

AW


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
:) Tak zarząd. Nie jestem stamtąd, ale to odwieczne wątpliwości. Starosta to niby organ SGiK, ale... Osobowość prawną ma Powiat (nie Starostwo). Powiat, jako władza wykonawcza reprezentuje Zarząd, a umowy z reguły podpisują członkowie Zarządu w ilości przewidzianej do reprezentacji (najczęściej 2) np. Starosta lub/i Wicestarosta, lub/i członek Zarządu.

zarząd? nie Starosta tylko zarząd..dziwne

2 komentarzezobacz też:reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2018 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt