wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Ewolucja Uzupełniającej Mapy Polski
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2018-06-14| Przetargi

Starostwo w Nowym Targu udzieliło zamówienia na modernizację EGiB

Zarząd Powiatu Nowotarskiego podpisał umowy na modernizację operatu ewidencji gruntów i budynków dla dwóch jednostek ewidencyjnych: Szaflary i Spytkowice.


Starostwo w Nowym Targu udzieliło zamówienia na modernizację EGiB
Zamówienie podzielono na dwie części. Pierwsza obejmuje modernizację operatu EGiB dla obrębu Bańska Wyżna, jednostka ewidencyjna Szaflary. Obręb ten ma powierzchnię 658 ha i składa się z 3720 działek. Szacunkowa wartość prac to 0,3 mln zł. Zamówienie zrealizuje Zakład Usług Geodezyjno-Kartograficznych i Komputerowych GEOMAP s.c. Robert Rubiś, Janina Rubiś z Raby Wyżniej za 246 tys. zł brutto. Łącznie dla tej części wpłynęły 3 oferty. Pozostałe złożyli: konsorcjum Geomatic z Kiełczowa i AP.GEO Geodezja i Geoinformatyka Paweł Zając z Wrocławia (282 tys. zł) oraz firma GEO-ART Geodezja i Budownictwo Justyna Polaczek z Białego Dunajca (326 tys. zł).

Druga część obejmuje obręb Spytkowice, jednostkę ewidencyjną Spytkowice. Powierzchnia obrębu wynosi 3220 ha, a liczba działek wynosi 14 389. Zamówienie zrealizuje konsorcjum firm Geomatic Sp. z o.o. z Kiełczowa oraz AP.GEO Geodezja i Geoinformatyka Paweł Zając z Wrocławia za 726 tys. zł brutto. Dla tej części również wpłynęły 3 oferty. Pozostałe złożyli: konsorcjum NATMAP Sp. z o.o. z Krakowa i PGK Vertical z Żor (1,116 mln zł) oraz MGGP SA z Tarnowa (1,474 mln zł).

Przetarg jest realizowany w ramach projektu „E-usługi w informacji przestrzennej w Powiecie Nowotarskim” dofinansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego.

AW


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
:) Tak zarząd. Nie jestem stamtąd, ale to odwieczne wątpliwości. Starosta to niby organ SGiK, ale... Osobowość prawną ma Powiat (nie Starostwo). Powiat, jako władza wykonawcza reprezentuje Zarząd, a umowy z reguły podpisują członkowie Zarządu w ilości przewidzianej do reprezentacji (najczęściej 2) np. Starosta lub/i Wicestarosta, lub/i członek Zarządu.

zarząd? nie Starosta tylko zarząd..dziwne

2 komentarzezobacz też:reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2018 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt