Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2018-01-19| Geodezja, Instytucje

Poznań: oferty pracy u wojewody

Wielkopolski Urząd Wojewódzki w Poznaniu poszukuje kandydatów na stanowisko inspektora wojewódzkiego ds. kontroli i starszego inspektora ds. kontroli w Wojewódzkiej Inspekcji Geodezyjnej. W obu przypadkach aplikacje należy składać do 29 stycznia.


Poznań: oferty pracy u wojewody
Wymagania od kandydatów na stanowisko inspektora wojewódzkiego to m.in.:
• wykształcenie wyższe geodezyjne.
• znajomość przepisów ustaw: Prawo geodezyjne i kartograficzne (wraz z aktami wykonawczymi), Kodeks postępowania administracyjnego, Kodeks cywilny, o kontroli w administracji rządowej,
• znajomość narzędzi informatycznych (oprogramowań) stosowanych do prowadzenia przez organy administracji geodezyjnej i kartograficznej baz danych obejmujących zbiory danych przestrzennych infrastruktury informacji przestrzennej oraz kontroli tych baz,
• posiadanie uprawnień zawodowych do wykonywania samodzielnych funkcji w dziedzinie geodezji i kartografii w zakresie 1 i 2.
Wśród wymagań dodatkowych są: rok doświadczenia zawodowego w administracji publicznej, biegła znajomość obsługi komputera (edytory tekstu i arkusze kalkulacyjne), zdolność analitycznego myślenia i komunikatywność.

Od kandydatów na stanowisko starszego inspektora wymagane jest:
• wykształcenie średnie geodezyjne,
• znajomość przepisów ustaw: Prawo geodezyjne i kartograficzne (wraz z aktami wykonawczymi), Kodeks postępowania administracyjnego, Kodeks cywilny, o kontroli w administracji rządowej.
Wymaganiem dodatkowym jest rok doświadczenia zawodowego w administracji publicznej.

Źródło: WUW w Poznaniu


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Geoida od GOCE
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS