wiadomościksięgarniamapa firmprenumeratareklamakontaktciasteczka
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Testy skanera SPL w Kopenhadze
blog
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2017-10-30| Geodezja, Przetargi, Kataster

Poznański PODGiK cyfryzuje zasób

Przynajmniej 3,3 mln zł (szacunek na podstawie wadium) wart jest przetarg na cyfryzację PZGiK i modernizację EGiB ogłoszony przez Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Poznaniu.


Poznański PODGiK cyfryzuje zasób <br />
fot. PODGiK w Poznaniu
fot. PODGiK w Poznaniu

Zamówienie podzielono na 4 części. Przedmiotem trzech pierwszych jest cyfryzacja PZGiK w zakresie dokumentacji technicznej:
• cz. I – z założenia ewidencji gruntów, z pomiarów uzupełniających z okresu przed założeniem ewidencji gruntów, z opracowań do celów prawnych;
• cz. II – z opracowań do celów innych niż prawne, roczniki od początku istnienia zasobu do końca 2009 r. oraz roczniki 2010 i 2014;
• cz. III – z opracowań do celów innych niż prawne, roczniki 2011-2017 (do 30 czerwca 2017 r.).

Do obowiązków wykonawcy cz. IV będzie z kolei należało przeprowadzenie modernizacji ewidencji gruntów i budynków dla jednostki ewidencyjnej Puszczykowo (obręby: Puszczykowo, Puszczykowo Stare, Niwka).

Prace będą realizowane do maja 2019 roku i są częścią projektu „Cyfryzacja Geodezyjnych Rejestrów Publicznych dla Powiatu Poznańskiego” realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Wielkopolskiego.

Oferty w odniesieniu do jednej lub kilku części można składać do 30 listopada.

JK


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Ehhh Ehhh- jak nie odstąpienia to rezygnacja- potęga w zamieszaniu :)

Poprzednie Geomar jak zobaczyli co jest do zrobienia to zrezygnowali. Mało tego każdy zna tego Zamawiającego i nie wiem kto by się podjął zrobienia tego. Za samo zanumerowanie stron trzeba liczyć około 2,5 mln złotych podobnie zapłacił jeden z zamawiających za takie numerowanie a gdzie skanowanie ? Nie zdją sobie sprawy ile teraz to kosztuje

A kto został wybrany w poprzedni postępowaniu?

Poprzednie A jak się zakończyło poprzednie postępowanie- wybór przecież był?

4 komentarzezobacz też:reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2017 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt