wiadomościksięgarniamapa firmprenumeratareklamakontaktciasteczka
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Mapa Miejsc Pamięci Narodowej
blog
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2017-10-11| GIS, Teledetekcja

Radom na zdjęciach ukośnych

W sieci można już oglądać zdjęcia ukośne całego Radomia. Na zlecenie radomskiego magistratu wykonała je firma MGGP Aero z Tarnowa.


Radom na zdjęciach ukośnych

Jak czytamy na stronie Urzędu Miejskiego w Radomiu, zdjęcia ukośne będą pomocne w codziennej pracy wielu wydziałów magistratu. Ułatwią np. kontrolę prawidłowości naliczania podatków lokalnych. Usprawnią prowadzenie prac związanych z regulowaniem stanów prawnych nieruchomości oraz umożliwią weryfikację informacji zawartych w ewidencji gruntów i budynków. Będą też mogły zostać wykorzystane przy opracowywaniu miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego, a także jako narzędzie zarządzania zielenią miejską.

Źródło: UM w Radomiu


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Fajne najlepsze puste lotniskozobacz też:reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2017 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt