Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2017-08-28| Geodezja, GIS, Teledetekcja, Sprzęt, Firma

Co Polacy pokażą na Intergeo?

Już za miesiąc, 26 września, w Berlinie ruszają międzynarodowe targi geodezyjne Intergeo. Podobnie jak w latach poprzednich nie zabraknie na nich polskich stoisk.


Co Polacy pokażą na Intergeo? <br />
fot. Hinte GmbH
fot. Hinte GmbH

W tym roku będziemy mieli silną reprezentację producentów dronów. Swoje bezzałogowe maszyny dla geodezji pokażą firmy:
• FlyTech UAV znana przede wszystkim z płatowca Fenix, który użytkuje chociażby Główny Urząd Geodezji i Kartografii;
• MSP oferująca m.in. płatowca Neo 3 czy wirnikowca Zawisak; ten drugi służy np. Instytutowi Meteorologii i Gospodarki Wodnej do skanowania laserowego obiektów przeciwpowodziowych;
• Novelty RPAS, która zapowiedziała premierę nowego wirnikowca Ogar MK2.

Swoje stoisko na Intergeo po raz kolejny będzie mieć firma Lamigo z Gorzowa Wielkopolskiego – producent instrumentów pomiarowych dla budownictwa, m.in. niwelatorów optycznych, laserów liniowych i rotacyjnych czy teodolitów.

Jak co roku na imprezie nie zabraknie Warszawskiego Przedsiębiorstwa Geodezyjnego, które już od 1993 roku prezentuje tu swoją ofertę usług z zakresu geodezji, kartografii oraz geoinformatyki.

Biorąc pod uwagę, że tegoroczne targi będą się odbywać blisko polskiej granicy, można się spodziewać, że polskich akcentów na tej imprezie będzie znacznie więcej. Z pewnością nie zabraknie również zwiedzających z naszego kraju. Przebieg targów będziemy oczywiście relacjonować na Geoforum.pl.

JK


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Wpływ aplikacji lokalizacyjnych na korki
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS