wiadomościksięgarniamapa firmprenumeratareklamakontaktciasteczka
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Wapno - krajobraz po katastrofie
blog
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2017-08-02| Geodezja, GIS, Teledetekcja, Sprzęt, Software, Imprezy

Jeszcze więcej dronów na Intergeo

Już za niecałe 2 miesiące (26 września) w Berlinie ruszy kolejna edycja międzynarodowych targów geodezyjnych Intergeo. Organizatorzy zapowiadają, że temat dronów będzie obecny na tej imprezie jeszcze mocniej niż przed rokiem.


Jeszcze więcej dronów na Intergeo

Podobnie jak podczas ostatniej edycji w Hamburgu, targom Intergeo towarzyszyć będzie wydarzenie INTERAERIAL SOLUTIONS (IASEXPO) poświęcone wyłącznie bezzałogowym maszynom latającym przeznaczonym do misji fotogrametrycznych. W ramach tego wydarzenia przewidziano m.in. pokazy maszyn w powietrzu. Każdego dnia swoje możliwości ma zaprezentować od 12 do 15 dronów. W tym roku nacisk ma być położony jednak nie tylko na sam lot maszyny, ale także na obróbkę pozyskanych przez nią danych.

Oprócz tego w ramach IASEXPO – podobnie jak przed rokiem – odbędzie się specjalne forum poświęcone bezzałogowym rozwiązaniom dla geodezji i kartografii.

Nowością będzie Startup Session, podczas której swoje pomysły na biznes bazujący na technologii UAV będzie mogło zaprezentować 6 początkujących przedsiębiorstw. To wydarzenie rozpocznie się drugiego dnia targów o godzinie 16:00. Startupy zainteresowane udziałem mogą zgłaszać się do 10 września. Spośród nich jury wyłoni zwycięzcę, który w nagrodę otrzyma darmowe stoisko na przyszłorocznych targach we Frankfurcie.

Podczas Intergeo 2017 po raz pierwszy wręczona zostanie nagroda „Drone Pioneer Award”. Zwycięzca zostanie wyłoniony przez międzynarodowy panel ekspertów spośród rozwiązań bazujących na technologii UAV, które pomogą w realizacji „Celów zrównoważonego rozwoju 2030” wyznaczonych przez ONZ. Zgłoszenia przyjmowane są do 10 września pod adresem https://dronepioneeraward.com/en.

Źródło: Hinte, JK


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
do "Polaka" Polak, to w szkole podstawowej powinien się nauczyć prawidłowo pisać, włączając w to ortografię. Proponuję skończyć szkołę podstawową (przydarzyło - jak widać pisze się, przez "rz" . Trolle, nie z Polski, podpisujące się, jak Polak, niech spadają do Rosji, albo do starszych braci w wierze. A Ty - w cudzysłowiu "Polak" nie siej tutaj zamętu, bo piszesz nie na temat. A jak skończysz elementarz wysławiania się po polsku na poziomie szkoły podstawowej - udaj się do lekarza - jakiegoś którzy leczy dusze i serce. Bo widać masz też dość skołatany umysł. Ja też jestem Polakiem, ale mam zdrowo pod sufitem i nie czuję się, żeby ktoś mnie - pacanku - terroryzwoał. A następnym razem raczę pisać merytorycznie, bo jak bym był adminem GEOFORUM, to bym ten post od razu usunął, jako wypowiedź - polityczną - nie związaną z tematem. Ja będe na Intergeo, ale mnie - interesuje meritum, a nie sraczka umysłowa.

No Niemcy to akurat najbardziej są do tego uprawnieni im też się przydażyło w demokratyczny sposób zainstalować dyktaturę. Tyle że na Intergeo, to co najwyżej trzeba będzie spuszczać wstydliwie wzrok że się przyjechało z kraju sterroryzowanego przez zakompleksionych malców.

Tylko o tym? A o zagrożonej polskiej demokracji nic się nie będzie mówić w Berlinie? A zamieszek żadnych też przy tej okazji nie będzie?

będzie też więcej o: tabletach, telefonach, samochodach, piwie i kiełbaskach.

4 komentarzezobacz też:reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2017 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt