Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2017-06-09| Teledetekcja, Firma, Przetargi

Umowa na skanowanie zdjęć lotniczych podpisana

Główny Urząd Geodezji i Kartografii zawarł pierwszą umowę na cyfryzację analogowych zdjęć lotniczych.


Umowa na skanowanie zdjęć lotniczych podpisana

Zamówienie jest fragmentem projektu Centrum Analiz Przestrzennych Administracji Publicznej (CAPAP). Podzielono je na trzy części obejmujące skanowanie odpowiednio 147 667, 147 667 i 147 666 sztuk zdjęć – zarówno czarno-białych, jak i kolorowych. W ramach każdej z nich przewidziano dostawę dwóch produktów: skanów zdjęć oraz plików ze środkami rzutów i metadanymi.

Na razie umowę podpisano jedynie dla części I. Prace za 478 tys. zł zrealizuje firma Geo-Prohaus z Warszawy. Zaproponowana przez nią kwota stanowi raptem 54% kosztorysu GUGiK.

Prace mają być zrealizowane do końca sierpnia przyszłego roku.

JK


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Apeks skanuje w Trójmieście
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS