Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2017-04-25| Geodezja, GIS, Firma, Przetargi, Instytucje

Umowa na nowy system do obsługi stołecznego zasobu podpisana

Dziś (25 kwietnia) Urząd m.st. Warszawy podpisał umowę na dostawę, wdrożenie i serwis systemu informatycznego do obsługi miejscowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego (tzw. System ZGiK).


Umowa na nowy system do obsługi stołecznego zasobu podpisana

Prace za 4,399 mln zł zrealizuje spółka GeoTechnologies z Wrocławia.

Przedmiot umowy obejmuje, m.in.: wykonanie analizy przedwdrożeniowej, wdrożenie systemu przyrostowo dla kolejnych dzielnic Warszawy, a także szkolenia, migrację danych, rozwój systemu oraz jego serwisowanie, w tym dostosowanie go do przepisów prawa wchodzących w życie w trakcie realizacji zamówienia.

System ZGiK ma umożliwiać m.in.:
• obsługę zgłoszeń prac geodezyjnych;
• przyjmowanie materiałów i opracowań do zasobu;
• udostępnianie materiałów i zbiorów danych;
• obsługę opłat i licencji za udostępniane materiały i zbiory danych, w tym obsługę przez internet, z wykorzystaniem funkcjonalności dedykowanej wykonawcom prac geodezyjnych i innym podmiotom zewnętrznym;
• prowadzenie EGiB, RCiWN, BDOT500, GESUT, BDSOG, a także EMUiA;
• obsługę narad koordynacyjnych;
• obsługę repozytorium, przechowującego dokumenty będące podstawą zmian w rejestrach;
• zapewnienie integracji Systemu ZGiK z innymi systemami informatycznymi.

Termin wdrożenia Systemu ZGiK dla całego obszaru m.st. Warszawy wyznaczono na 30 listopada przyszłego roku, natomiast termin realizacji całego zamówienia upływa 30 listopada 2021 roku.

Źródło: BGiK


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Skanowanie szlaku kolejowego
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS