Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2017-04-04| Geodezja, GIS, Sprzęt, Firma

Nowa organizacja dystrybucji marki Sokkia w Polsce

Firmy: Topcon (właściciel japońskiej marki Sokkia), TPI Sp. z o.o. oraz Tadeusz Nadowski poinformowały o zawarciu porozumienia mającego na celu rozwój dystrybucji marki Sokkia w Polsce.


Nowa organizacja dystrybucji marki Sokkia w Polsce

W myśl umowy sprzedażą, serwisem i wsparciem technicznym instrumentów tej legendarnej japońskiej marki zajmie się nowo powstała firma Nadowski Sp. z o.o. Ma ona swoją siedzibę w Tychach , a obszarem jej działania jest cała Polska.

Wojciech Dudzik – prezes nowo powstałej spółki, uważa, że oferta firmy Nadowski Sp. z o.o. stanowi wyjątkowo ciekawą propozycję dla polskich geodetów. Wynika to zarówno z interesujących propozycji technicznych oferowanych przez markę Sokkia (np. najmniejszy, najlżejszy odbiornik GNSS na rynku czy też wyjątkowo szybki, kompaktowy tachimetr zmotoryzowany), jak i z dużej liczby dodatkowych usług oferowanych przez tę firmę – w tym na południu Polski dostępu do sieci stacji referencyjnych NadowskiNET, a na północy do TPI NETpro.

Luca Pasquini – odpowiedzialny za dystrybucję marek Topcon i Sokkia w Europie Środkowej i Południowej, wyraził przekonanie, że nowa firma wykorzystująca prawie 30-letnie doświadczenie udziałowców w branży oraz wysoki poziom serwisu i wsparcia technicznego wniesie nową wartość dla geodetów wybierających markę Sokkia w Polsce.

Źródło: Nadowski Sp. z o.o


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Bolesławiec w 3D
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS