wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2017-03-10| Geodezja, GIS

Moduł geodezyjny w stołecznym geoportalu

Serwis mapowy Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy wzbogacił się o moduł „Geodezja”.


Moduł geodezyjny w stołecznym geoportalu

Zawiera on dane z ewidencji gruntów i budynków, podział sekcyjny mapy zasadniczej oraz elementy treści mapy zasadniczej, tj. istniejące i projektowane sieci uzbrojenia terenu, elementy infrastruktury naziemnej i nadziemnej, znaki osnów geodezyjnych oraz zakresy prac geodezyjnych. W celu odczytania szczegółowych informacji z tej ostatniej warstwy, należy kliknąć dedykowany przycisk na pasku menu oraz wskazać interesujące nas miejsce na mapie.

Jak wyjaśnia Biuro Geodezji i Katastru, moduł „Geodezja” w niedalekiej przyszłości zastąpi istniejący serwis iGeoMap.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Brawo Najważniejsza część newsa to - "Jak wyjaśnia Biuro Geodezji i Katastru, moduł ?Geodezja? w niedalekiej przyszłości zastąpi istniejący serwis iGeoMap." - za to brawo !!!!
 2 
odpowiedz zgłoś
uwaga Leon = komentarz sponsorowany
 2 
 4 
odpowiedz zgłoś
Co słychać? A jak tam przetarg na system ? Znowu dostał zadyszki ?
 2 
 3 
odpowiedz zgłoś
geodeta A co na to Waldemar sprzedaż aktualizacji spadnie
 2 
odpowiedz zgłoś
warstwa Widzę ze to początki ale dobrze. Wola ,warstwa up nie działa.Nie wiem jak pozostałe bo nie patrzyłem. A kiedy będzie cała Warszawa
 2 
odpowiedz zgłoś
no, no... Brawo Tomek i ekipa za odwagę. News jak widzę mało zauważony, albo po prostu odjęło mowę (brak komentarzy). Ale sprawa jest dużej wagi. Raz - bo świadczy o tym, że wektora przybywa, a dwa, że tylko nieliczni odważyli się publikować w sieci dane mz. I Warszawa okazała się dołączać do czołówki :) Mam nadzieję, że to symptom świetlanej przyszłości.
 4 
 2 
odpowiedz zgłoś
6 komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Pobieranie danych BDOT10k oraz wtyczka QGIS
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS