wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2016-11-29| Geodezja, GIS

Mazowieckie zamawia wsparcie w ramach projektu ASI za ponad 10 mln zł

Wsparcie techniczne i merytoryczne partnerów projektu w zakresie realizacji wdrożeń usług elektronicznej administracji i geoinformacji w ramach projektu „Regionalne partnerstwo samorządów Mazowsza dla aktywizacji społeczeństwa informacyjnego w zakresie e-administracji i geoinformacji” (Projekt ASI) jest przedmiotem przetargu ogłoszonego przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego. Jego szacunkowa wartość to 10,8 mln zł netto.


Mazowieckie zamawia wsparcie w ramach projektu ASI za ponad 10 mln zł <br />
Partnerzy projektu ASI: 157 gmin (po lewej) oraz 33 powiaty (po prawej)
Partnerzy projektu ASI: 157 gmin (po lewej) oraz 33 powiaty (po prawej)

Do zadań wykonawcy należeć będzie m.in.:
• monitorowanie, instalacja, konfiguracja oraz utrzymanie techniczne rozwijanej infrastruktury serwerowej, infrastruktury sieciowej i połączeń VPN oraz Oprogramowania do monitorowania i zarządzania Infrastrukturą serwerową i sieciową;
• wdrażanie oprogramowania i usług tworzonych i rozwijanych w ramach Projektu ASI, wsparcie w zakresie ich integracji oraz wsparcie w zakresie danych przestrzennych i ich publikacji.

Kryteriami wyboru najkorzystniejszej propozycji są:
• wiedza i doświadczenie – 15%, staż pracy – 15% (zamawiający będzie premiował wykonawców, których pracownicy oddelegowani do wykonywania zamówienia będą posiadali wyższe niż wymagane doświadczenie w pracy w projektach oraz staż pracy),
• zatrudnienie (zamawiający będzie premiował wykonawców deklarujących jak najwyższy udział osób zatrudnionych w pełnym wymiarze czasu pracy na podstawie umowy o pracę przy realizacji niniejszego zamówienia) – 10%,
• cena – 60%.
Oferty zabezpieczone wadium w wysokości 150 tys. zł można składać do 10 stycznia 2017 r.

Projekt ASI jest kontynuacją działań zrealizowanych przez województwo mazowieckie w poprzedniej perspektywie finansowej RPO WM 2007–13, w ramach projektów dotyczących e-administracji („Rozwój elektronicznej administracji w samorządach województwa mazowieckiego wspomagających niwelowanie dwudzielności potencjału województwa” tzw. Projekt EA) i geoinformacji („Przyspieszenie wzrostu konkurencyjności województwa mazowieckiego poprzez budowanie społeczeństwa informacyjnego i gospodarki opartej na wiedzy przez stworzenie zintegrowanych baz wiedzy o Mazowszu” tzw. Projekt BW).
Wartość przedsięwzięcia to ponad 98 mln zł, z czego, 80% (tj. ponad 78 mln zł) stanowi dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014–20.

Więcej o projekcie

DC


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
do lew NIK oczywista, że przygotowuje się kilka lat wcześniej a potem zbiera owoce. A żyję w Polsce pełnej partnerów biznesowych i ich produktów projektów oraz innych mężów stanów działających społecznie w różnych radach.
 1 
odpowiedz zgłoś
Do ośmiornicy czy ty czytałeś to co napisałeś" takie rzeczy to się przygotowuje na kilka lat wstecz", czy można coś przygotować na kilka lat wstecz, cały post twój jest niezrozumiały, jakieś pieniądze zbiznesowane, gdzie żyjesz???????
 1 
odpowiedz zgłoś
oj chłopcy takie rzeczy to się przygotowuje na kilka lat wstecz. Nie przez przypadek wszystko kręci się wokół gołych mediów. Nie przez przypadek projekty realizuje się z tzw. zakładką, czyli jeden nie skończony a drugi już nabrany. Co by taki jeden z drugim geowojem robili, gdyby np. w 2008 roku oprogramowanie zrobione przez SYgnity działało i można je było wdrożyć bezpłatnie we wszystkich powiatach/gminach, tak jak zakładano? A gdzie wtedy byłby bazy wiedzy ASI i piniążki z nich zbiznesowane?
 1 
 3 
odpowiedz zgłoś
No tak młode gps-y róbcie mapy po trzysta i podziały po siedemset,róbcie.
odpowiedz zgłoś
@pisioreczek gminy się już przekonały w tych projektach jakie cuda od marszałka dostają, więc zrezygnowały, aby nie uczestniczyć w cyrku mazowieckim,
 2 
odpowiedz zgłoś
w BW/EA było 278 gmin, teraz w ASI ledwie 157? Toż to raptem połowa, a i tak o 157 za dużo. Czyżby aż tak wybory 2014 przetrzebiły wójtów pslowych? Nie ma już komu nakazowo-rozdzielczej gospodarki forsować? Wicie rozumicie?
 1 
 2 
odpowiedz zgłoś
czary mary i pojawi się firma na I lub jej satelity.
 2 
odpowiedz zgłoś
bedzie sie działo Az strach pomysleć, bo zapowiadana jest kontynuacja działań i tworzenie nowych systemów. A tu marszałek ma duże doświadczenie bo zrobił za ponad 2 bańki system dla Piaseczna i Płocka. Wprawdzie nikt systemu nie widział, ale jeszcze za bańke wdrożył niewidzialny system w węgrowie i grójcu. Teraz za 10 baniek asysty to będzie dopiero odjazd, usługi "wysokich poziomów" będzie uruchamiał.
 2 
 4 
odpowiedz zgłoś
niczym brazyliska telenowela... wciąga w pozyskiwanie środków niczyich czyli UE ;)
 2 
odpowiedz zgłoś
asi czy to sie kiedys skonczy? ile jeszcze kolejnych milionów zmarnuje marszałek na słomiane projekty?
 4 
odpowiedz zgłoś
10 komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Lidar odkrywa zapomniane ślady w puszczy
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS