Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2016-09-14| GNSS, Teledetekcja, Ludzie, Instytucje

Będzie nowy prezes POLSA

Jak informuje serwis internetowy TVP Info, premier Beata Szydło nie przyjęła sprawozdania od obecnego zarządu Polskiej Agencji Kosmicznej, a to oznacza zmianę na stanowisku jej prezesa.


Będzie nowy prezes POLSA <br />
fot. Wikipedia/Artur Andrzej
fot. Wikipedia/Artur Andrzej

Przypomnijmy, że agencję powołano dwa lata temu, a jej prezesem został prof. Marek Banaszkiewicz, ówczesny dyrektor Centrum Badań Kosmicznych PAN. Dlaczego będzie musiał pożegnać się ze stanowiskiem? Według ustaleń TVP Info rząd jest niezadowolony z dotychczasowych dokonań POLSA. – Zmiany personalne są konieczne, bo do tej pory nic nie zrobiono, a potrzebne są zdecydowane kroki – powiedziała TVP Info Jadwiga Emilewicz, wiceminister rozwoju.

JK


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Ewolucja OSM od 2006 do 2018 roku
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS