wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2016-08-03| Geodezja, Ludzie, Instytucje

Aleksandra Jabłonowska będzie pełnić obowiązki GGK [aktualizacja]

Od jutra (4 sierpnia) obowiązki głównego geodety kraju przejmuje Aleksandra Jabłonowska – informuje redakcję Geoforum.pl rzeczniczka prasowa Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa.


Aleksandra Jabłonowska będzie pełnić obowiązki GGK [aktualizacja] <br />
fot. MiIB
fot. MiIB

Aleksandra Jabłonowska ukończyła w 2005 r. studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, a następnie odbyła aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie. Posiada uprawnienia radcy prawnego. Pracowała w Ministerstwie Transportu i Budownictwa, Ministerstwie Infrastruktury oraz Narodowym Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Posługuje się językiem angielskim i francuskim.
Mężatka, interesuje się polską architekturą zabytkową, teatrem i fotografią.

Zapytaliśmy rzeczniczkę prasową MIiB, kiedy planowane jest ogłoszenie konkursu na nowego GGK. „Na podstawie art. 6b ust. 4 Pgik ogłoszenie o naborze na stanowisko Głównego Geodety Kraju zamieszczone zostanie, bez zbędnej zwłoki, m.in. w Biuletynie Informacji Publicznej Kancelarii Prezesa Rady Ministrów” – odpowiada Elżbieta Kisil.

Aktualizacja z 4 sierpnia: Od 2 sierpnia Aleksandra Jabłonowska pełni w GUGiK również funkcję dyrektora Departamentu Prawno-Legislacyjnego.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
@doctore mam nadzieję, że przyszedł po odprawę
 1 
odpowiedz zgłoś
Wszystkich zatroskanych stanem zdrowia wiceprezesa pragnę uspokoić dziś był w pracy :)
odpowiedz zgłoś
donos nie było
odpowiedz zgłoś
czy mamy potwierdzenie? Czy Panowie są dziś w urzędzie? Może jakiś anonimowy komentarz to potwierdzi?
odpowiedz zgłoś
Niestety Jak się będą starać to dopiero po 9 miesiącach choroby pracodawca będzie mógł rozwiązać umowę o pracę, więc to może jeszcze potrwać.
odpowiedz zgłoś
pytanie a swoją drogą czy nie ma sposobu zwolnienia człowieka, który jest zdrowy, a jedynie uciekł na L4 aby uniknąć zwolnienia z pracy?
odpowiedz zgłoś
do pana L4 a skąd wiadomo ze nie?
odpowiedz zgłoś
L4 dzwoniłem na sekretariat i powiedzieli, że prezes będzie dopiero na wiosnę, stąd wiem. A może chcesz nam tu opisać jak jest, żeby uciąć te perfidne spekulacje?
 2 
odpowiedz zgłoś
ciekawostka L4 na urlopie:-)
 1 
odpowiedz zgłoś
@L4 a co może jesteś na urlopie?
odpowiedz zgłoś
ja tam tak ustawiłem mój komputer żeby pracował. A Ty to potrafisz ? Czy tylko zlecać umiesz ? :):)
odpowiedz zgłoś
aaa można domniemywać i dlatego nakręciliście się na 50 komentarzy? A może można domniemywać, że zamiast pracować to siedzicie i tracicie czas na wypisywanie głupot?
odpowiedz zgłoś
Można tak domniemywać chociażby dlatego że pisma z przetargów zatwierdzonych przez wiceprezesa sa teraz podpisywane przez P.O. GGK. Gdyby był to by podpisał.
odpowiedz zgłoś
L4 gdyby przychodzili do pracy to już byłaby informacja o ich odwołaniu
odpowiedz zgłoś
Tak z czystej ciekawości, to skąd macie informacje o L4. Bo tak od 50 komentarzy, tłuczecie, to w kółko, ale czy to prawda to skąd wiadomo?
 1 
odpowiedz zgłoś
Bartek patrząc na te minusy to widać nie wszyscy (a pewnie ze dwie osoby:) trzymają kciuki za nowego ggk. Jak widać, nawet w chorobie można klikać na forum.
 3 
 1 
odpowiedz zgłoś
- trzymamy kciuki za nowego GGK
 3 
 2 
odpowiedz zgłoś
W takim stanie jak i geodezja (do którego to stanu sie przyczynili)
 2 
 3 
odpowiedz zgłoś
L4 podobno są w kiepskim stanie i zwolnienie może się przeciągnąć
 2 
odpowiedz zgłoś
to chyba choroba filipińska bardzo popularna w kręgach władzy. Czy są już jakieś wiadomości, Panowie wrócili już na linię frontu?
 1 
 2 
odpowiedz zgłoś
taka piosenka dedykuję naszym mężnym ale chorym bohaterom: https://g.co/kgs/Ox5JSg
odpowiedz zgłoś
zwolnienia nie myślałam, że to takie tchórzostwo.
 2 
 3 
odpowiedz zgłoś
Słusznie Zwolnić pozostałych gości, zapomnieć ich nazwiska i zająć się naprawianiem prawa. Na początek odchudzić rozporządzenia o jakieś 2000 bełkotliwych stron.
 3 
 3 
odpowiedz zgłoś
@obserwator napisz coś więęcej, to bardzo ciekawe?
 1 
 1 
odpowiedz zgłoś
Zawiść Przykro patrzeć jak sami w Głównym Urzędzie się zjadają.
 1 
 1 
odpowiedz zgłoś
Propozycja Teraz w modzie jest "e-" więc proponuję utworzyć e-GGK. Ogłosi się przetarg. Zrobi się soft i soft będzie zarządzał geodezją.
 2 
 3 
odpowiedz zgłoś
skandal to jest skandal, że powołano jakąś prawniczkę nie geodetkę
 8 
 10 
odpowiedz zgłoś
muszą być na zwolnieniu bo nagle nie ma komu komentować. Najwidoczniej grupa wspierająca była władzę jest mniejsza niż powszechnie sądzono:)
 4 
 6 
odpowiedz zgłoś
ale że co Jaco Wito i Kazo się pochorowali? Może jakaś grypa żołądkowa?
 2 
 6 
odpowiedz zgłoś
do kolegi tchórze i tyle!
 3 
 7 
odpowiedz zgłoś
Jacek i Witek nie mogą przyjść bo siedzą przy pisaniu komentarzy na Geoforum... sorki.
 4 
 8 
odpowiedz zgłoś
Ale czy zmiana GGK cokolwiek zmieni w wykonawstwie? Wydaje mi się, że nie. Przecież nie wyda dekretu, że od teraz geodetom ma być dobrze i mają brać po tysiąt pińcet dwa dziwińcet za byle mapkę.
 3 
 7 
odpowiedz zgłoś
@Maćka Widzę, że nie cały GUGiK jest zepsuty. Współczuje Ci, że miałeś takich marnych szefów.
 3 
 6 
odpowiedz zgłoś
L4 Cholera, to nawet ich zwolnić nie można. Szkodnicy buraczani.
 5 
 5 
odpowiedz zgłoś
Maciek Niemożliwe, tacy faceci z kasą nie mogli stchórzyć? Coś ściemniasz! I jak możesz ich posądzać o posiadaniu czegoś na sumieniu?
 4 
 4 
odpowiedz zgłoś
Maciek ale że już z kraju wylatują szukać azylu u Merkel? :D
 4 
 3 
odpowiedz zgłoś
Zeszmacenie zawodu zaczęło się od tego że dopuszczono do niego tych, dla których jest on tylko i wyłącznie źródłem pieniędzy, bez najmniejszej refleksji za co się je bierze i jak się ten zawód wykonuje. Zejście do 1/3 cen kalkulowanych było już tylko konsekwencją wpuszczenia do zawodu takich właśnie ludzi. Kto to zrobił, w jaki sposób, jaki miał w tym interes? No, zgadujmy kto miał taką władzę, kto miał prawo i obowiązek nadzorowania tego co się z zawodem działo, kto tworzył prawo a potem je nowelizował... itd. itp. Przecież nie starostwa ze swoim prawem powiatowym, no przecież nie WINGiK-owie z ich uprawnieniami kontrolnymi, a już tym bardziej nie GGK ze wspaniałym GUGiKiem u boku, przecież ci ostatni mieli same dobre intencje ale zero możliwości. Oczywiście winni są ... wykonawcy :-D.
 2 
 11 
odpowiedz zgłoś
a właśnie... a właśnie jak tam dwór w siedzibie GGK też zmiany? Oj przydało by się, przydało. Może polecą na L4 bo stres ich zje...?
 3 
 4 
odpowiedz zgłoś
Zawód geodety dawno zeszmacili geodeci, popatrzcie na przetargi wygrywane za 1/3 ceny kalkulowanej i to jest najważniejsze, a kto rządzi to nieważne, będzie podnosił opłaty w podgok bo wpływy do budżetu muszą być, taki człowiek będzie lobbował u ministra,by zwiększyć opłaty,musi wykazać,że jest potrzebny.A w przepisach im większy #$%!! tym lepiej, podobnie jak w przepisach o vacie.
 1 
 8 
odpowiedz zgłoś
Panie Jarzabek i Radzio Panowie skoro mieliscie odwage przyjac nominacje/zostac doraddzami GGK, to miejcie i odwage pojawic sie w Urzedzie zeby nowy p.o. GGK sie z Wami rozliczyl. Zachowajcie sie jak MEZCZYZNI a nie jak tchorze, Wasza nieobecnosc swiadczy tylko ze macie cos na sumieniu i czegos sie boicie. Kazdy z podniesiona glowa powinien spojrzec prawdzie w oczy.
 6 
 12 
odpowiedz zgłoś
@klikers to jest nas dwóch, reszta płacze.
 2 
 5 
odpowiedz zgłoś
Jakiś dziwny jestem Jakoś nie płacze po starym GGK
 3 
 5 
odpowiedz zgłoś
tryb powołania Powołali ją w trybie nowej ustawy o służbie cywilnej, czyli ot tak poprostu.
 2 
 7 
odpowiedz zgłoś
Andrzeju To mało ważne w jakim trybie. Ważne czy zwolniła już głównych szkodników?
 6 
 5 
odpowiedz zgłoś
A w jakim trybie powołali tę panią 2 sierpnia na stanowisko dyrektora Departamentu Prawno-Legislacyjnego? Na BIP-ie GUGiK-u nie ma informacji o naborze na to stanowisko...
 3 
 8 
odpowiedz zgłoś
do zwykły człowiek Czasem mam taką myśl, że gdyby jeden z drugim przed rozpoczęciem tych bzdurnych projektów dostał po bańce odprawy i 4 lata bezpłatnego urlopu to mniejsza szkoda by z tego była - stracilibyśmy 3-4 bańki, a nie kilkaset...
 3 
 3 
odpowiedz zgłoś
@t...Nie znasz kpa. Jest coś takiego, jak wyłączenie...
 2 
 3 
odpowiedz zgłoś
widać w rządzie nie znają pojęcia krzyżowania ról. Jeśli ktoś złoży skargę na działanie dyrektor departamentu prawno-legislacyjnego to skierują ją dop.o. GGK czyli dyrektor departamentu prawno-legislacyjnego.
 4 
 3 
odpowiedz zgłoś
o co ten raban? przeciez to "p.o". Za chwile będzie konkurs na GGK .A pani A.J. zapewne będzie dalej w GUGIK jako dyr.depart.prawnego. Spokojnie Panowie ,bez nerwów
 1 
 6 
odpowiedz zgłoś
realista zacięcie biznesowe u urzędnika jest ważne, pod warunkiem, że chodzi o robienie chałturek
 4 
 4 
odpowiedz zgłoś
To jest nominacja ale tylko nowej twarzy, stara reszta ma się dobrze. Potrzeby jest ktoś na miarę Waldemara Izdebskiego człowieka z wizją i wielkimi pokładami inicjatywy.
 6 
 8 
odpowiedz zgłoś
już byli niektórzy, sądząc po ich osiągnięciach, nie powinni tego wykształcenia geodezyjnego dostać. Bardziej coś biznesowo-projektowego.
 4 
 3 
odpowiedz zgłoś
GGK GGK powinien zostać ale Aleksander Jabłonowski dziwna zbieżność nazwisk i imion, przypadek...?
 3 
 3 
odpowiedz zgłoś
ggk A może kogoś z wykształceniem geodezyjnym by wybrali
 1 
 10 
odpowiedz zgłoś
do zwykły człowiek nigdy obrońcy ggk nie wystąpili tutaj pod nazwiskiem i zawsze się ciskali, że się od nich tego wymaga, więc czemu uważasz, że teraz się zjawią?
 4 
 2 
odpowiedz zgłoś
Człowiek z klasą Proszę tych co twierdzili, że Pan Bujakowski to człowiek z wielką klasą o wyjaśnienie czy posiadanie klasy jest ściśle związane ze zdolnościami do zostawiania po sobie zgliszczy?
 2 
 4 
odpowiedz zgłoś
Geodezja się sama nie uzdrowi Geodezja potrzebuje prawdziwego zainteresowania pani Premier. Musi mieć odpowiednią rangę, zgodnie z art. 21 PGiK, a nie być np. popychadłem GUS. Nie można też wierzyć, że tylko prawnicy, czy tylko sami informatycy uzdrowią geodezją. To tak, jakby wierzyć, że np. osoba znająca znakomicie język programowania napisze dobry program dla geodezji. Poprzednia ekipa GUGiK tak skutecznie zraziła do siebie różnych kompetentnych ludzi, że ciężko będzie namówić ich teraz do współpracy z nową ekipą.
 2 
 9 
odpowiedz zgłoś
jakby potrzebny był zastępca to znam kandydatów
 5 
 4 
odpowiedz zgłoś
Gratulacje! A ja życzę tej Pani jak najlepiej. Bardzo się cieszę, że nie miała wcześniej styczności ze "środowiskiem geodezyjnym". Być może pozwoli to jej ocenić obiektywnie zmiany prawne wprowadzone przez poprzedniego GGK. Powodzenia!
 6 
 5 
odpowiedz zgłoś
kto tu komentuje 1. ludzie, którzy w beznadziei mają nadzieję na cokolwiek lepszego niż było (jestem w tej grupie), 2. obrażeni, że to nie ich wybrali, 3. pijarowe klakiery dotychczasowego układu. Dziękuję za uwagę
 8 
 5 
odpowiedz zgłoś
W języku polskim pisze się nie rozumiem. Błędy ortograficzne jak widzę to też nic wstydliwego.
 8 
 5 
odpowiedz zgłoś
Nie rozumie Nie rozumiem po co pani Jabłonowska usunęła ze swojego profilu linkedin informację o pracy w kancelarii radcy prawnego Jabłonowskiego. Przecież nepotyzm to nic wstydliwego, każdy to robi!
 3 
 11 
odpowiedz zgłoś
Jeszcze nic kobieta nie zrobiła a już wylewacie pomyje. Dajcie szansę może ogarnie ten bałagan w GUGiK. Jak widać z tego forum nie warto rozmawiać z geodetami w jakiejś części to stado frustratow.
 10 
 7 
odpowiedz zgłoś
kpina Wg. mnie jest to jakaś przepraszam za wyrażenie kpina z nas geodetów. Doczekałem się czasów w któych wśród dziesiątek tysięcy geodetów nie można znaleźć tego co będzie wiedział jak kierować geodezją na szczeblu krajowym. Zapomnijcie geodeci wykonawcy o jakiejkolwiek dobrej zmianie.
 5 
 11 
odpowiedz zgłoś
Do tego od czystki. Nie bredź o tych biednych geodetach bo rzygać się chce. Geodetów jest zdecydowanie za dużo i kształci się nadal za dużo i tutaj leży sedno sprawy. Teraz jest kasa ale jak się skończy to wszystkim się oczy otworzą. Kształci się bezrobotnych, kiedy wreszcie środowisko geodezyjne to zrozumie zamiast utyskiwać o obniżeniu rangi geodety.
 2 
 6 
odpowiedz zgłoś
Uwaga. Generalne spostrzeżenie jest takie, że po wejściu do tego gmachu od razu muchy obsiadają i czar pryska.
 3 
 2 
odpowiedz zgłoś
Będzie czystka Swego czasu doradcą L. Wałęsy był ś.p. Lech Falandysz i on nauczył wielu jak prawo nie musi być jednoznaczne, a Pani prawnik na stanowisku pokaże geodetom, ze mają robić i nie dyskutować. A o zmianie przepisów po ich myśli to tylko między bajki włożyć. Nie odszczekam tego, ja jestem tego pewien. Za chwilę geodeta stworzy BDOT-y, GESUT-y, EGiB-y, bo to ma robić zgodnie z ustawą. Co z tego, że firmy wzięły w kieszeń za oprogramowanie w przetargach, teraz zaczną łupić geodetów. To jet dopiero zmowa polityki z biznesem a te kilka tysięcy geodetów co zrobi zablokuje Warszawę , będzie chodziło po pasach- najpierw muszą się zintegrować a potem wojować, a ja integracji nie widzę i nie spodziewam się w bieżącym stuleciu
 1 
 4 
odpowiedz zgłoś
dać szanse Na plus młoda krew i prawnicze spojrzenie i spoza układzików. Na minus brak podstaw prawnych do po. Sądy będą miały jatkę.
 4 
 4 
odpowiedz zgłoś
... pochodzenie informacji o Pani PO, zainteresowania, praktyka w prywatnej kancelaria ( w skrócie te dane co zmieniły się na linkedin informacja o ich pochodzeniu) jak na prawnika i takie kreowanie rzeczywistości w przeddzień pierwszego dnia w pracy...nieładnie (mam nadzieję że "policja geodezyjna" jutro do mnie nie zapuka z rana)
 1 
 7 
odpowiedz zgłoś
Od przyjaciół Boże zbaw, z wrogami sobie poradzę ...
 1 
 4 
odpowiedz zgłoś
Co Redakcja postanowiła "poprawić" w tej informacji? I w jakim celu?
 1 
 2 
odpowiedz zgłoś
... Tekst artykułu ogłoszonego ok godz. 14 jest inny niż teraz....bez jaj szanujmy się [Od Redakcji: zwróciliśmy się do MIiB o oficjalny życiorys, który opublikowaliśmy zaraz po otrzymaniu]
 1 
 3 
odpowiedz zgłoś
Kontynuując myśl geodety... i niech Pani słucha wyłącznie rad z anonimowych wpisów na geoforum.
 5 
 4 
odpowiedz zgłoś
Pani Prezes Aleksandro, gratulujemy ma Pani teraz po nielubianym poprzedniku kredyt zaufania u geodetów, prosimy go wykorzystać i nich się Pani nie boi zaprowadzić nowe porządki w głównym urzędzie, a przede wszystkim i niech Pani pozbędzie się zastępców i doradców swojego poprzednika.
 8 
 9 
odpowiedz zgłoś
Ciekawe... jeszcze godzinę temu Pani Ola miała na profilu LinkedIn podstawową znajomość Hebrajskiego, a teraz zniknęła ta informacja. Oduczyła się czy jak? Zresztą zniknęła, też informacja dotycząca pracy w prywatnej kancelarii. Ciekawe czy zniknie też "Communication persuation and how to manage emmotions more effectively". Z tym że trochę minie dziwi brak zrozumienia, iż to co się raz wrzuci do internetów zostaje tam na zawsze. Tak czy owak życzę powodzenia, teraz musimy dać trochę czasu i kredyt zaufania.
 6 
odpowiedz zgłoś
dobra zmiana Oj naiwni, naiwni idzie dobra zmiana... Jak będzie, to odszczekam ...
 2 
 5 
odpowiedz zgłoś
6730 I nagle okaże się że GUGiK będzie musiał przestrzegać prawa. Świat się kończy.
 2 
 7 
odpowiedz zgłoś
@WK i trafiłeś w sedno.
 1 
 2 
odpowiedz zgłoś
ggk Jak sama nazwa wskazuje Główny Geodeta Kraju, a nie paniusia PO prawie
 6 
 4 
odpowiedz zgłoś
ggk Ale jaja ale jaja
 2 
 4 
odpowiedz zgłoś
GGK Pies z kulawą nogą nie zainteresował się zmianą GGK. Żadna telewizja ani Internet. Tacy jesteśmy "ważni"
 1 
 14 
odpowiedz zgłoś
tak! może nie, opegieki już odchodzą w odstawkę i pan Lego też już powinien iść na emeryturę, albo dalej byznesklaby prowadzić
 1 
odpowiedz zgłoś
Moim zdaniem prezes GUGiK powinien być, zamiast Głównym Geodetą Kraju, Generalnym Inspektorem Nadzoru Geodezyjnego i Kartograficznego i powinna istnieć pionowa zależność GINGiK -WINGiK -PINGiK. Zlikwidować GGK i GP.
 3 
 8 
odpowiedz zgłoś
on was zaskoczył Do "jest szansa", a Jurgiel to co ? Popatrz jaki zacny minister od rolnictwa. Za samą posturę i błysk w oku można mu dać profesurę. Geodeci to niezwykle zdolna i zgodna nacja.
 2 
 6 
odpowiedz zgłoś
Jestem trochę zawiedziony. W skrytości ducha liczyłem, że GGK zostanie Krzysztof J. aktualnie Minister Rolnictwa. Człowiek z uprawnieniami, znajomościami u samego Naczelnika, usłużny ( jak człowiek w potrzebie to i taksówkę po niego pośle) i co najważniejsze umie doić. A tu taka młódka (((
 5 
 8 
odpowiedz zgłoś
... Waldek na GGK!
 5 
 4 
odpowiedz zgłoś
A.D. Kazio, Jacek i Witek - to nasze największe ambicje!
 2 
 2 
odpowiedz zgłoś
a ja was zaskoczę wierzę, że jest szansa, że taka osoba wprowadzi przynajmniej podstawowe sprawy na prostą. Dotychczasowy układ się zużył, geodeci jak widać średnio nadają się do zarządzania, a towarzystwo projektowe od dawna żyje we własnej rzeczywistości produktów i projektów. Im bardziej coś jest niezrozumiałe, tym bardziej się za to łapą. Więc tak, ojca przepisów prawa też odsunąć, synka od maminej kasy też odsunąć i być może jeszcze kilka osób od gmla i geodezja zacznie oddychać.
 1 
 7 
odpowiedz zgłoś
Zawód geodety może wykonywać: szewc piekarza czy traktorzysta to co prawnik nie może zostać głównym geodetą kraju? DLACZEGO?
 1 
 6 
odpowiedz zgłoś
wrona a co księżyc winien?
 1 
 2 
odpowiedz zgłoś
zmiany Czekamy cierpliwie na działania. Po pierwsze to pozbyć się ojców tych zmian /czytaj bałaganu/ - między innymi W.R.
 1 
 6 
odpowiedz zgłoś
GPK Trzeba zmienić w pgik - GGK na Główny Prawnik Kraju.Nic zawodowej ambicji. Najlepiej zlikwidować zawód GEODETY w ogóle!!!
 2 
 6 
odpowiedz zgłoś
już czas ...... doradcę Jacusia J. na księżyc
 4 
 11 
odpowiedz zgłoś
oj nie ostanie, czas się pakować...I dobrze...Nikt za nimi tęsknił nie będzie..Baj,baj..
 3 
 6 
odpowiedz zgłoś
do trocki tylko zapomnieli, że z samych minusów im stanowisk nie ostanie;)
 4 
 5 
odpowiedz zgłoś
panowie zastępcy i inne pupilki byłego, siedzą i minusują...strach, strach,strach...
 3 
 6 
odpowiedz zgłoś
No i w końcu ktoś kto zna języki i nominacji nie dostał w dymie papierosów przy wódzie. Może to w końcu pójdzie w stronę utylitarności i skończą się rozterki czy miał licencje czy nie albo czy w operacie spis treści daje się na końcu czy na początku
 5 
 8 
odpowiedz zgłoś
A Jacek na twitterka nic nie rzucił? Czekamy na jakieś fajnie zdjęcie z nową panią
 3 
 4 
odpowiedz zgłoś
mnx a co to jest? bo to co masz penie na myśli pisze się przez ch.
 3 
odpowiedz zgłoś
dokładnie wcześniej był geodeta, nie zmienił zastępców i się porobiło. Ta pani na pewno tego błędu nie popełni:)
 5 
 9 
odpowiedz zgłoś
117 komentarzy, strona 1 z 2
1 2 » »»zobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Modelowanie Dębu Bartek
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS