wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2016-04-26| GIS, Teledetekcja, Firma, Przetargi

3 z 5 ofert na lotnicze skanowanie powyżej budżetu GUGiK

Dziś (26 kwietnia) w Głównym Urzędzie Geodezji i Kartografii odbyło się otwarcie ofert w przetargu na pozyskanie danych wysokościowych w ramach projektu CAPAP.


3 z 5 ofert na lotnicze skanowanie powyżej budżetu GUGiK <br />
fot. GUGiK
fot. GUGiK

Przedmiotem zamówienia jest pozyskanie dla około 11 tys. km kw danych wysokościowych w technologii lotniczego skanowania laserowego (o gęstości minimum 12 pkt/m kw.) i dostarczeniu danych pomiarowych, numerycznego modelu terenu oraz numerycznego modelu pokrycia terenu w strukturze grid, a także lotniczych zdjęć barwnych.

Zamówienie obejmuje trzy części, których – z powodu zbyt wysokich cen ofert – nie rozstrzygnięto w ramach poprzedniego przetargu. Okazuje się, że i tym razem oferty były generalnie droższe niż szacunki GUGiK-u. Łączne ceny najtańszych propozycji o ponad 800 tys. zł przekraczają budżet Urzędu przeznaczony na te prace.

Oferty złożyli:
CZĘŚĆ 5 (743 arkusze w skali 1:5000 dla części województw zachodniopomorskiego, pomorskiego, lubuskiego, wielkopolskiego i dolnośląskiego)
1) Konsorcjum firm ZUGiK Pryzmat Warszawa, TopGis Brno, Primis Brno oraz Polskie Przedsiębiorstwo Geomatyki Warszawa, wartość: 1,381 mln zł (89% budżetu GUGiK).
2) Geomar SA Szczecinm 1,495 mln zł (96%).
3) Gispro Szczecin, ProGea Consulting Szczecin, 1,823 mln zł (117%).

CZĘŚĆ 6 (70 arkuszy dla województw: pomorskiego, warmińsko-mazurskiego, podlaskiego, kujawsko-pomorskiego i mazowieckiego)
1) OPEGIEKA Elbląg, 2,269 mln zł (141%).

CZĘŚĆ 7 (704 arkusze dla województw: łódzkiego, mazowieckiego, lubelskiego, świętokrzyskiego, małopolskiego i podkarpackiego)
1) MGGP Aero Tarnów, 1,818 mln zł (124%).

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Model 3D Piaseczna na bazie danych z UAV
czy wiesz, że...
© 2005-2022 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS