wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2015-02-05| GIS, Mapy, Software

1300 serwisów iMPA

30 stycznia 2015 br. uruchomiono serwis iMPA (Internetowy Manager Punktów Adresowych) (iMPA) dla miasta Puławy. Jest to 1300. wdrożenie w Polsce i jednocześnie 128. w województwie lubelskim. Obejmuje ono również moduł iRMK realizujący automatyzację obsługi rejestru mienia komunalnego.


1300 serwisów iMPA

System iMPA wdrożono już w przeszło 53-procentach jednostek samorządowych. Aktualną statystykę wdrożeń systemu eGmina w najbardziej zaawansowanych województwach przedstawiono na wykresie.

Źródło: Geo-System


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Porownanie Proszę o komentarz. W pewnym sensie widzę dwa systemy informacji przestrzennej w jednym urzędzie. http://gis.um.pulawy.pl/gis-pulawy/app/menupage.js p Podany przeze mnie przykład to już taki bidulka zapomniany, zapuszczony. Z biznesowego punktu widzenia to jego wdrożenie zapewne zwróciło się już kilkukrotnie i można teraz sobie pozwolić na coś nowego. Wartość dodatnią jaką wnoszą tego typu systemy jest wręcz nie do określenie. Zapewne cele były szlachetne, usprawnienie administracji, ułatwienie dostępu do informacji dla mieszkańców i potencjalnych inwestorów... itd. Jak to wygląda w praktyce oceńcie sami. Nie przekreślam zasadności wdrażania takich systemów tylko odnoszę wrażenie, że brakuje konsekwencji w działaniu a może bardziej wiedzy w temacie. Jednocześnie szczerz gratuluję firmie skuteczności działania.
odpowiedz zgłoś
no nieźle 1300 jednostek to kupa roboty. Gratulacje.
odpowiedz zgłoś
wreszcie moje miasto ma jakąś mapę internetową. Do tej pory mogłem sobie popatrzeć tylko na portalu powiatowym, a tam wielu rzeczy nie ma.
 1 
 1 
odpowiedz zgłoś
3 komentarzezobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Sztuczna inteligencja kartuje drogi
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS