Organizatorem Akademii jest wrocławska firma SHH. Uczestnicy spotkania zaznajomią się z narzędziami do analiz przestrzennych Bentleya i funkcjami pozwalającymi przetwarzać dane przestrzenne. W ramach interaktywnych zajęć każdy z kursantów będzie mógł przedyskutować tematy związane z aplikacjami tej marki – organizatorzy wyjaśnią, jak podejść do rozwiązania problemów oraz w najlepszy sposób wykorzystać narzędzia Bentleya. Warsztaty będą prowadzone przez praktyków oraz ekspertów z firmy SHH, którzy na co dzień współpracują z wieloma podmiotami w zakresie rozwiązań informacji geoprzestrzennej.
Akademia odbędzie się w Pałacu Brunów – historycznym kompleksie, który powstał na przełomie XVIII i XIX wieku. Integracyjnym elementem programu warsztatów jest wycieczka do muzeum browarnictwa w Browarze Lwówek, który uważany jest za jeden najstarszych funkcjonujących browarów w Polsce.
Akademia GISforum jest kontynuacją pomysłu warsztatów organizowanych w ubiegłych latach. Zgromadziły one wielu przedstawicieli przedsiębiorstw i organizacji zajmujących się zarządzaniem techniczną infrastrukturą oraz posiadających zasoby przestrzenne. To element rozbudowanej inicjatywy, jaką jest GISforum – platforma wymiany doświadczeń pomiędzy twórcami standardów prawnych i technicznych, użytkownikami oraz dostawcami rozwiązań informacji przestrzennej.
Szczegóły