wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Geospatial Revolution, odc. 3
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2014-08-20| Geodezja, GIS, Software, Imprezy

Bentley Systems zaprasza do Warszawy na seminarium

30 września w stołecznym hotelu Marriott odbędzie się Bentley Advantage Seminar – spotkanie poświęcone możliwościom wykorzystania oprogramowania Bentley Systems w różnych branżach, w tym w geodezji i kartografii.


Bentley Systems zaprasza do Warszawy na seminarium

Organizatorzy zapraszają na seminarium zarówno tych, którzy chcą zmaksymalizować zwrot z inwestycji w technologie Bentleya oraz tych, którzy chcieliby się dowiedzieć, jak wykorzystując kompleksowe portfolio aplikacji i usług tej firmy, można pomóc zespołom projektowym w osiągnięciu maksymalnej efektywności.

Podczas spotkania eksperci Bentleya, w tym gość specjalny Robert Mankowski (vice president product management w Bentley Systems), zaprezentują nowe funkcjonalności oprogramowania wspierające mobilność informacji i efektywność projektu. Seminarium będzie także okazją, by spotkać się z kolegami z branży oraz konsultantami Bentleya, wymienić doświadczenia i porozmawiać o realizowanych projektach.

W drugiej części spotkania przewidziano następujące sesje tematyczne:
• Transport i Infrastruktura Miejska,
• Geodezja, Kartografia i Zarządzanie Infrastrukturą Sieciową,
• Konstrukcje Budowlane i Instalacje Przemysłowe.

Program
Zapisy

Źródło: Bentley Systems Polska


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Bentley to porażka Jedynie co potrafią to kasować Klientów (frajerów). Jak ktoś się natnie - ma problem. [tekst usunięty przez Administratora]

Bentley-owi już dziękujemy Jestem zawiedziony polityką firmy....

2 komentarzezobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt