Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2014-01-08| GNSS, Mapy

Dobry debiut AutoRadaru

AutoRadar – darmowa aplikacja na smartfony zawierająca m.in. bazę tysięcy fotoradarów oraz punktów kontroli drogowej – był w okresie świątecznym jednym z najczęściej pobieranych programów na urządzenia mobilne.


Dobry debiut AutoRadaru
Jak zapewniają jego twórcy, AutoRadar od chwili startu cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem kierowców. Tylko podczas świątecznego, wydłużonego weekendu aplikacja zyskała ponad 60 tysięcy użytkowników. W tym czasie przekazano informacje o ponad 16 tysiącach zdarzeń, jakie miały miejsce na polskich drogach.

AutoRadar jest programem przeznaczonym do wymiany informacji drogowych pomiędzy kierowcami. Dzięki weryfikowanej na bieżąco przez społeczność AutoMapy, Miplo.pl, Targeo.pl i AutoRadaru bazie setek tysięcy danych informacje są aktualne, sprawdzone i trafiają szybko do wszystkich użytkowników.

AutoRadar można pobrać za darmo z AppStore, Google Play i Windows Marketplace.

Źródło: Janusz M. Kamiński


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Mobilne skanowanie na Motławie
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS