Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2013-12-19| GNSS, Mapy

Nie daj się zaskoczyć fotoradarom

AutoRadar to darmowa aplikacja na smartfony zawierająca bazę tysięcy fotoradarów stacjonarnych i przenośnych, punktów kontroli drogowej, przejazdów kolejowych i miejsc szczególnie niebezpiecznych.


Nie daj się zaskoczyć fotoradarom
AutoRadar jest programem przeznaczonym do wymiany informacji drogowych pomiędzy kierowcami. Dzięki weryfikowanej na bieżąco przez społeczność AutoMapy, Miplo.pl, Targeo.pl i AutoRadaru bazie setek tysięcy danych informacje są aktualne, sprawdzone i trafiają szybko do wszystkich użytkowników.

Za pomocą aplikacji użytkownicy dowiedzą się m.in.:
• czy w okolicy znajdują się aktywne fotoradary oraz odcinkowe pomiary prędkości,
• gdzie przeprowadzane są kontrole drogowe,
• gdzie jest korek lub wypadek,
• czy w okolicy poruszają się nieoznakowane patrole z wideorejestratorami.

AutoRadar można pobrać za darmo z AppStore, Google Play i Windows Marketplace.

Źródło: Janusz M. Kamiński


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Pomiary geodezyjne uskoku San Andreas
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS