Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2014-01-03| GNSS, Sprzęt, Firma, Przetargi

Kto dostarczy nowe stacje referencyjne dla GUGiK?

Główny Urząd Geodezji i Kartografii rozstrzygnął przetarg na dostawę czterech stacji referencyjnych dla systemu ASG-EUPOS.


Kto dostarczy nowe stacje referencyjne dla GUGiK?

W postępowaniu złożono dwie oferty. Najtańszej, o wartości 190 tys. zł, którą przedstawiła firma INS z Zabierzowa, nie poddano ocenie. Umowę podpisano natomiast ze spółką Geotronics Polska, która koszt czterech stacji wyceniła na blisko 280 tys. zł. GUGiK gotowy był zaś wyłożyć do 312 tys. zł.

Zamówione stacje mają składać się z anteny typu choke-ring oraz odbiornika śledzącego sygnały GPS, GLONASS, Galileo oraz EGNOS. W specyfikacji zamówienia nie określono, gdzie zostaną one zamontowane.

JK


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzy



zobacz też:



wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Mazurska perełka architektury w chmurze punktów
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS