Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2013-12-12| Sprzęt

Dalmierz Bosch na każdą kieszeń

Intuicyjne w obsłudze narzędzie pomiarowe przeznaczonych dla początkujących użytkowników – taki zdaniem firmy Bosch jest jej najnowszy produkt: dalmierz laserowy PLR 15.


Dalmierz Bosch na każdą kieszeń
Urządzenie pozwala mierzyć odległości do 15 m z dokładnością 3 mm. Ze względu na kompaktowe wymiary (10 x 3,6 cm) oraz niewielką wagę (80 g) dalmierz można mieć zawsze przy sobie, np. w kieszeni. Jak zapewnia producent, jego obsługa jest wyjątkowo prosta: wystarczy przesunąć włącznik w dół, a urządzenie od razu rozpoczyna pomiar odległości. Czas pracy PLR 15 przy pomiarze ciągłym wynosi około 5 godzin.

Dalmierz laserowy PLR 15 dostępny będzie w sprzedaży od stycznia 2014 r. Sugerowana cena detaliczna wynosi 299,00 zł brutto.

Źródło: Bosch


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Skanowanie wnętrza platformy wiertniczej
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS