Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2013-12-07| GNSS, Mapy, Software

Wypróbuj MapęMap Polska na "jabłuszku"

Aplikacja nawigacyjna MapaMap firmy Imagis dostępna jest już także dla użytkowników iPhone’ów i iPadów.


Wypróbuj MapęMap Polska na "jabłuszku"

Oprócz prowadzenia zakręt po zakręcie program ostrzeże przed stojącym przy drodze fotoradarem, przekraczaniem dozwolonej prędkości oraz pozwoli wyszukać dowolny obiekt użyteczności publicznej (POI). Aplikacja zawiera ponadto dokładne cyfrowe mapy Polski zawierające oraz informacje o korkach. Z nawigacji można również korzystać podczas wycieczek, gdyż w jej bazie danych nie zabrakło pieszych szlaków turystycznych, ścieżek rowerowych oraz danych o ukształtowaniu terenu.

Cały system nawigacyjny MapaMap wraz z pełnym pakietem map cyfrowych Polski instaluje się w pamięci wewnętrznej. Dzięki temu wszystkie mapy są dostępne bez potrzeby pobierania ich z internetu.

Producent MapyMap jako pierwszy polski dostawca nawigacji dla systemu iOS z mapami on-board zaoferował bezpłatne testowanie swojej nawigacji przez 7 dni. Po tym okresie testowym nawigację można przedłużyć za: 3,59 euro na 30 dni lub 13,99 euro na 365 dni.

Źródło: Imagis


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Testy skanera SPL w Kopenhadze
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS