wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Symulacja przerwania wału powodziowego
blog
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2007-01-12| Geodezja, Prawo, Ludzie, Instytucje

Ustawa o działach ponownie w Sejmie


11 stycznia posłowie zajęli się rozpatrzeniem sprawozdania sejmowej Komisji Administracji i Spraw Wewnętrznych dotyczącym poprawek Senatu w sprawie ustawy o zmianach organizacyjnych w niektórych organach administracji rządowej i jednostkach im podporządkowanych oraz o zmianie niektórych ustaw.

Wspomniana ustawa została uchwalona 8 grudnia ub.r. 21 grudnia Senat wprowadził dziewięć poprawek, które doprecyzowały jej zapisy lub miały charakter redakcyjny. 3 stycznia br. Sejmowa Komisja Administracji i Spraw Wewnętrznych wniosła o przyjęcie zaproponowanych poprawek.

Na posiedzeniu Sejmu za przyjęciem poprawek Senatu opowiedziały się kluby: Platformy Obywatelskiej, Polskiego Stronnictwa Ludowego, Samoobrony, Prawa i Sprawiedliwości, Ligi Polskich Rodzin oraz Sojuszu Lewicy Demokratycznej.
Ustawa będzie głosowana w najbliższym bloku głosowań Sejmu. Przypomnijmy, że w ustawie tej znalazł się zapis mówiący, że urząd Głównego Geodety Kraju przechodzi pod nadzór ministra spraw wewnętrznych i administracji.

JP


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt