wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Polska aplikacja zwycięża w konkursie Hexagonu
blog
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2007-01-12| Geodezja, Prawo, Ludzie, Instytucje

Ustawa o działach ponownie w Sejmie


11 stycznia posłowie zajęli się rozpatrzeniem sprawozdania sejmowej Komisji Administracji i Spraw Wewnętrznych dotyczącym poprawek Senatu w sprawie ustawy o zmianach organizacyjnych w niektórych organach administracji rządowej i jednostkach im podporządkowanych oraz o zmianie niektórych ustaw.

Wspomniana ustawa została uchwalona 8 grudnia ub.r. 21 grudnia Senat wprowadził dziewięć poprawek, które doprecyzowały jej zapisy lub miały charakter redakcyjny. 3 stycznia br. Sejmowa Komisja Administracji i Spraw Wewnętrznych wniosła o przyjęcie zaproponowanych poprawek.

Na posiedzeniu Sejmu za przyjęciem poprawek Senatu opowiedziały się kluby: Platformy Obywatelskiej, Polskiego Stronnictwa Ludowego, Samoobrony, Prawa i Sprawiedliwości, Ligi Polskich Rodzin oraz Sojuszu Lewicy Demokratycznej.
Ustawa będzie głosowana w najbliższym bloku głosowań Sejmu. Przypomnijmy, że w ustawie tej znalazł się zapis mówiący, że urząd Głównego Geodety Kraju przechodzi pod nadzór ministra spraw wewnętrznych i administracji.

JP


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt