wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2006-12-21| Geodezja, Prawo, Instytucje

Senat wprowadził kosmetyczne poprawki do ustawy o działach


Dzisiaj (21 grudnia) odbyło się posiedzenie Senatu, na którym rozpatrywano m.in. ustawę o zmianach organizacyjnych w niektórych organach administracji rządowej i jednostkach im podporządkowanych oraz o zmianie niektórych ustaw.

Wspomniana ustawa została uchwalona przez Sejm 8 grudnia br. Senat wprowadził do niej 9 poprawek. Dotyczą one głównie spraw porządkowych i kosmetycznych samego aktu, między innymi zmieniono tytuł ustawy, który otrzymał brzmienie: o zmianie ustawy o działach administracji rządowej oraz niektórych innych ustaw. Jedna z poprawek wprowadza zapis, że wiceprezesów Wyższego Urzędu Górniczego powołuje i odwołuje minister właściwy ds. środowiska na wniosek prezesa WUG.

Ustawa trafi teraz ponownie pod obrady Sejmu. Przypomnijmy, że w ustawie tej znalazł się zapis mówiący, że urząd Głównego Geodety Kraju przechodzi pod nadzór Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji. Najbliższe posiedzenie Sejmu odbędzie się w dniach 10-12 stycznia 2007 r.

JP


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Roman ty lepiej tam zostan bo takich [TEKST USUNIĘTY PRZEZ ADMINISTRATORA] już w tym kraju wystarczy. A normalnym życzę z serca wesołych i pogodnych świąt.
odpowiedz zgłoś
...panowie w stolicy bawili... No tak... Piętakowi nie wyszedł PESEL2 to teraz weźmie się za kataster. A geodezji uczył się dwa lata - niezłego miał mistrza, co?! Kazio M. na prezesa banku! Hura! Całe szczęście, że wyjechałem za granicę - nie bedę tego musiał oglądać. A kto to ostatnio pił na Parkowej czyli dzielił się opłatkiem?
odpowiedz zgłoś
2 komentarzezobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Radarowe filmy satelitów ICEYE
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS