wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2013-06-11| Sprzęt, Firma

Topcon i Faro z umową dystrybucyjną skanera Focus 3D

Topcon Europe Positioning i Faro Europe GmbH & Co. KG podpisały dziś (11 czerwca) nową umowę o trzyletnim partnerstwie strategicznym, która umożliwi dystrybucję skanera laserowego Focus 3D firmy Faro w krajach Europy, Bliskiego Wschodu i w Afryce.


Topcon i Faro z umową dystrybucyjną skanera Focus 3D

– Jesteśmy zadowoleni z rozszerzenia naszego istniejącego już partnerstwa strategicznego z firmą Topcon Europe Positioning – powiedział Ralf Drews, dyrektor Faro Europe GmbH & Co KG. – Pozwala nam ono na kontynuację rozbudowy sieci sprzedaży skanera laserowego Faro Focus3D w całym regionie EMEA. Obserwujemy ciągłe zainteresowanie urządzeniem oraz stały wzrost sprzedaży. Oczekujemy też zwiększonego zainteresowania i akceptacji nowych technologii, jakie oferuje to urządzenie, poza typowym dla skanerów rynkiem geodezyjnym.

– Nowa umowa otwiera wszystkie kraje regionu EMEA dystrybutorom Topcon – mówi z kolei Geomatics Business Manager Topcona, Ian Stilgoe. – Połączenie oferty naszego skanera laserowego o długim zasięgu GLS-1500 ze skanerem laserowym Focus 3D firmy Faro okazało się udanym partnerstwem i świetną odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku – dodaje Stilgoe.

Umowa o dystrybucję wchodzi w życie ze skutkiem natychmiastowym, a skaner Faro Focus3D można już nabyć za pośrednictwem autoryzowanych dealerów firmy Topcon Europe Positioning.

Źródło: Faro


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Otwieranie modeli 3D GUGiK w QGIS
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS