wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2013-06-07| GNSS, Sprzęt, Przetargi, Software, Instytucje

GUGiK zamawia sprzęt dla ASG-EUPOS

Główny Urząd Geodezji i Kartografii ogłosił przetarg na dostawę sprzętu i oprogramowania na potrzeby utrzymania systemu ASG-EUPOS. Szacunkowa wartość zamówienia przekracza 830 tys. zł brutto.


GUGiK zamawia sprzęt dla ASG-EUPOS <br />
fot. Asgeupos.pl
fot. Asgeupos.pl
Zamówienie podzielono na dwie części. Pierwsza – o szacunkowej wartości ponad 617 tys. brutto – obejmuje: dostawę sprzętu i oprogramowania (5 odbiorników stacji referencyjnej GNSS z anteną Choke Ring; 1 licencję oprogramowania do obliczeń obserwacji GNSS; 2 licencje oprogramowania do analizy strumienia RTCM), instalację odbiorników wraz z montażem anteny. Część duga obejmuje dostawę sprzętu informatycznego (m.in. serwer, pakiety rozbudowy serwerów).

W przypadku obu części wykonawca będzie zobowiązany m.in. do zamontowania i uruchomienia dostarczonego sprzętu oraz udzielenia gwarancji na sprzęt i oprogramowanie.

Oferty można składać do 17 lipca br. Wymagane wadia: 10 tys. zł dla części 1 oraz 3 tys. zł dla części 2. Termin wykonania zamówienia: 90 dni od zawarcia umowy.

Źródło: GUGiK, AW


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
oprogramowanie ciekawe jakie oprogramowanie sobie zażyczyli :)
odpowiedz zgłoś
do ciekawskiego Na samochodzie Prezesa.
 2 
odpowiedz zgłoś
ciekawe ciekawe gdzie GUGiK zamierza to wszystko zainstalować...
 2 
odpowiedz zgłoś
3 komentarzezobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Mobilne skanowanie na Motławie
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS