wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-12-10| Geodezja, GIS, Edukacja, Software

Niwelacja chronometryczna nagrodzona na geodezyjnej sesji kół

Podczas LIII Studenckiej Sesji Kół Naukowych Pionu Górniczego AGH swoją sekcję mieli nie tylko geoinformatycy, ale także geodeci. Sala konferencyjna pękała w szwach, co świadczy o ogromnym sukcesie, jaki odniosła tegoroczna edycja.


Niwelacja chronometryczna nagrodzona na geodezyjnej sesji kół

Sesje te są doskonałą okazją do zaprezentowania projektów realizowanych przez koła naukowe, a także indywidualnych prac studentów. W trakcie sekcji poświęconej geodezji (utworzonej z inicjatywy Koła Naukowego Geodetów „Dahlta”) wygłoszono 11 referatów, których wysłuchała ponad setka uczestników.

Pierwsze miejsce zajął Michał Buczek za pracę pt. „Niwelacja chronometryczna” (opiekun naukowy: dr hab. Jacek Kudrys). Na drugiej pozycji uplasowali się Katarzyna Mazur i Paweł Pałka, którzy zaprezentowali referat pt. „Lost” (opiekun: dr Krystian Kozioł). Trzecią lokatę przyznano Paulinie Grabek i Pawołowi Drwalowi. Tematem ich pracy było „Badanie przemieszczeń na osuwisku w Kłodnem metodą fotogrametrii lotniczej” (opiekun: dr Andrzej Wróbel).

Prace oceniane były przez komisję w składzie: dr Małgorzata Szymczyk (przewodnicząca), dr hab. Janusz Ostrowski, prof. AGH, dr Tadeusz Szczutko, Aleksandra Szabat-Pręcikowska, Rafał Kocierz oraz Mirosław Marciniak.

Paweł Pałka (prezes KNG ?Dahlta?)


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
. Dziękujemy za zwrócenie uwagi. Tytuły referatów są już poprawione.
odpowiedz zgłoś
Sprostowanie Sprostowanie dotyczące tytułów zwycięskich referatów: I MIEJSCE Michał Buczek za referat "Niwelacja Chronometryczna" (opiekun naukowy: dr hab. inż. Jacek Kudrys) II MIEJSCE Katarzyna Mazur i Paweł Pałka za referat "AGH - Lost" (opiekun naukowy: dr inż. Krystian Kozioł) III MIEJSCE Paweł Drwal i Paulina Grabek za referat "Badanie przemieszczeń na osuwisku w Kłodnem metodą fotogrametrii lotniczej" (opiekun naukowy: dr inż. Andrzej Wróbel)
 1 
odpowiedz zgłoś
2 komentarzezobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Kolebka Polski w chmurze punktów
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter Instagram RSS