Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-10-31| GIS, Firma, Przetargi

Rejestr form ochrony przyrody do modernizacji

Dzięki rozstrzygniętemu właśnie przetargowi Generalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska gminy będą mogły przez internet samodzielnie wprowadzać dane do Centralnego Rejestru Form Ochrony Przyrody.


Rejestr form ochrony przyrody do modernizacji <br />
fot. Geoserwis GDOŚ
fot. Geoserwis GDOŚ
Przetarg na jego modernizację z ofertą o wartości 93,4 tys. zł wygrała warszawska firma Taxus SI. Pozostałe trzy propozycję okazały się przeciętnie dwa razy droższe.

Zamówione przez GDOŚ rozwiązanie będzie składało się z centralnej bazy danych, aplikacji webowej oraz formularzy elektronicznych przeznaczonych do wprowadzania danych przez gminy. System zintegrowany będzie z modernizowanym przez Taxus SI w 2011 roku Geoserwisem GDOŚ.

Źródło: Taxus SI, JK


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Podnoszenie mostu na budowie Świątyni Opatrzności Bożej
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS