Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-10-08| Geodezja, GIS, Mapy, Firma, Przetargi

Umowy na pozyskanie toponimów podpisane

Główny Urząd Geodezji i Kartografii podpisał umowy na pozyskanie nazw obiektów fizjograficznych dla potrzeb państwowego rejestru nazw geograficznych (PRNG) dla 16 województw. Łączna ich wartość nie przekracza 2,5 mln zł.


Umowy na pozyskanie toponimów podpisane <br />
fot. Geoportal.gov.pl
fot. Geoportal.gov.pl
Zamówienie zrealizują wykonawcy, którzy złożyli najtańsze oferty dla poszczególnych części:
1. woj. zachodniopomorskie, pomorskie, lubuskie, wielkopolskie; ok. 2374 obiekty – Zakład Usług Geodezyjnych i Kartograficznych „Pryzmat” z Częstochowy za 227,8 tys. zł (w postępowaniu wpłynęły 4 ważne oferty, najdroższa opiewa na 308,0 tys. zł);
2. woj. warmińsko-mazurskie, podlaskie, kujawsko-pomorskie, mazowieckie; ok. 3550 obiektów – OPGK Olsztyn za 327,5 tys. zł (7 ofert, najdroższa to 488,0 tys. zł);
3. Woj. lubelskie, podkarpackie, świętokrzyskie, małopolskie; ok. 10 661 obiektów – konsorcjum PPHU Gepol z Poznania i IGiK z Warszawy za 1,121 mln zł (4 oferty, najdroższa to 2,3 mln zł);
4. woj. dolnośląskie, opolskie, śląskie, łódzkie; ok. 6975 obiektów – Zakład Usług Geodezyjnych i Kartograficznych „Pryzmat” z Częstochowy za 815,0 tys. zł (2 oferty, najdroższa to 831,0 tys. zł).

Źródło: GUGiK, AW


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Apeks skanuje zabytkowe młyny
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS