Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-07-07| Geodezja, Mapy, Przetargi

GUGiK zamawia nazwy obiektów fizjograficznych

Główny Urząd Geodezji i Kartografii ogłosił przetarg na pozyskanie dla 16 województw nazw obiektów fizjograficznych dla potrzeb państwowego rejestru nazw geograficznych (PRNG).


GUGiK zamawia nazwy obiektów fizjograficznych <br />
fot. Geoportal.gov.pl
fot. Geoportal.gov.pl
Zamówienie podzielono na 4 części:
1) województwa: zachodniopomorskie, pomorskie, lubuskie, wielkopolskie – szacunkowa liczba obiektów fizjograficznych do pozyskania: 2374;
2) województwa: warmińsko-mazurskie, podlaskie, kujawsko-pomorskie, mazowieckie – 3550 obiektów;
3) województwa: lubelskie, podkarpackie, świętokrzyskie, małopolskie – 10 601 obiektów;
4) województwa: dolnośląskie, opolskie, śląskie, łódzkie – 6 975 obiektów;

Pozyskanie nazw obiektów fizjograficznych należy wykonać dla obiektów odpowiadających szczegółowości mapy topograficznej w skali 1:10 000. Dopuszczalne źródła pozyskiwania danych to: • dokumenty i informacje pozyskane w urzędach gmin, miastach, od sołtysów oraz osób przez nich wskazanych; • dokumenty i informacje pozyskane w nadleśnictwach i lennictwach, np. mapy podziału nadleśnictw na leśnictwa opracowane przez Biuro Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej; • wywiad terenowy. W ramach zamówienia wykonawca jest zobowiązany do wskazania błędów w przekazanych przez GUGiK wykazach nazw obiektów fizjograficznych dla poszczególnych województw poprzez wykonanie adnotacji w kolumnie „Uwagi”.

W postępowaniu mogą uczestniczyć wykonawcy, którzy dysponują minimum dwiema osobami z uprawnienami zawodowymi w zakresie redakcji map. Wartość zamówienia podstawowego wynosi 2,8 mln zł, a zamówień uzupełniających – 1,4 mln zł. Oferty na jedną lub więcej części należy składać do 13 sierpnia. Jednynym kryterium ich wyboru będzie cena. Wadium, w zależności od części, wynosi od 8 tys. do 38 tys. zł. Czas realizacji zamówienia wyznaczono na 60 dni.

Źródło: TED, JK


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Jak skanowano największy atlas świata
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS