wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-08-28| GNSS, Sprzęt, Przetargi

Wieluń: Zamówienie na nową stację ASG-EUPOS

Starostwo Powiatowe w Wieluniu ogłosiło przetarg na dostawę, zainstalowanie, wyznaczenie współrzędnych i przeprowadzenie testów stacji referencyjnej GNSS na potrzeby systemu ASG-EUPOS. Stacja WIEL będzie punktem podstawowej, bazowej osnowy geodezyjnej.


Wieluń: Zamówienie na nową stację ASG-EUPOS

Przez stację referencyjną GNSS zamawiający rozumie zestaw urządzeń i oprogramowania złożony z:
• modułu odbiorczego GNSS – co najmniej 220 kanałów przeznaczonych do równoczesnego śledzenia sygnałów z satelitów: GPS NAVSTAR (L1, L2, L2C, L5) oraz GLONASS (L1, L2), Galileo, EGNOS; dokładność pomiarów statycznych: ± 5 mm + 0,5 ppm w poziomie i ± 10 mm + 1 ppm w pionie; stabilność centrum fazowego anteny nie gorsza niż 1 mm;
• modułu komunikacyjnego;
• instalacji odgromowej i przeciwprzepięciowej;
• wyposażenia dodatkowego.

Wykonawca udzieli 24-miesięcznej gwarancji na: dostarczone urządzenia i akcesoria, zabezpieczenie antykorozyjne masztu antenowego, instalację odgromową i instalację stacji referencyjnej GNSS; przeszkoli też pracowników zamawiającego lub osób wskazanych przez zamawiającego z zakresu konfiguracji i obsługi urządzeń stacji referencyjnej.

O zamówienie mogą ubiegać się wykonawcy, którzy w okresie ostatnich trzech lat wykonali co najmniej jedną usługę polegającą na dostawie i zainstalowaniu stacji referencyjnej GNSS na kwotę nie mniejszą niż 100 tys. zł.

Oferty można składać do 4 września br., o wyborze najkorzystniejszej zdecyduje cena.

SIWZ

Źródło: SP w Wieluniu


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Wieluń ... no w końcu ;)
odpowiedz zgłośzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Geospatial Revolution, odc. 3
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS