Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-06-27| Geodezja, GIS, Przetargi, Kataster

Powiat oławski zamawia BDOT i GESUT

Starostwo Powiatowe w Oławie ogłosiło dwa przetargi na utworzenie Bazy Danych Obiektów Topograficznych oraz bazy danych GESUT dla miast: Oława oraz Jelcz-Laskowice.


Powiat oławski zamawia BDOT i GESUT <br />
fot. geoportal Torunia
fot. geoportal Torunia
Przedmiotem zamówień jest utworzenie Bazy Danych Obiektów Topograficznych o szczegółowości zapewniającej wykonywanie standardowych opracowań kartograficznych w skalach 1:500-1:5000 (BDOT500) oraz inicjalnej bazy danych GESUT dla obszaru obu miejscowości w pełni zharmonizowanych z pozostałymi rejestrami i ewidencjami, funkcjonującymi na tym obszarze w PODGiK w Oławie.

W obu postępowaniach oferty można składać do 4 lipca. Wadium nie jest wymagane. Jedynym kryterium wyboru ofert będzie cena.

Źródło: SP w Oławie, JK


«« powrót

Udostępnij:    

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Geospatial Revolution, odc. 3
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS