wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-03-16| Geodezja, Edukacja

Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu z nowym budynkiem dla geodezji

81,1 mln zł otrzyma Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu na budowę nowoczesnego gmachu, w którym będą się kształcić m.in. adepci geodezji.


Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu z nowym budynkiem dla geodezji

Umowę na dofinansowanie inwestycji ze środków Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko z przedstawicielem Ministerstwa Rozwoju Regionalnego podpisał rektor uczelni prof. Roman Kołacz. Całkowita wartość projektu wynosi 81,76 mln zł.

Centrum Geo-Info-Hydro ma powstać przy ul. Grunwaldzkiej 53 do 2015 roku. Kubatura budynku wynosi około 26 tys. m sześć., powierzchnia netto z parkingiem podziemnym i naziemnym to 7784,5 m kw. Gmach będzie pięciokondygnacyjny, w tym z jedną kondygnacją podziemną.

Na poszczególnych piętrach zlokalizowane będą: sale laboratoryjne, geotechniczna i geodezyjna, sale komputerowe, pracownie projektowe, pokoje dla pracowników, sala dydaktyczno-seminaryjna, biblioteka, zespoły sanitariatów, szatnie, usługi, klatki schodowe i windy. Piwnice przeznaczono na parking dla samochodów osobowych oraz laboratoria wymagające ciężkiego sprzętu. Na parterze przewidziano łącznik umożliwiający komunikację z sąsiednimi budynkami.

Źródło: UP we Wrocławiu


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Wypis lub wyrys przez ePUAP
czy wiesz, że...
© 2005-2022 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS